Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szállás.hu-n foglaltam le egy...

Szállás.hu-n foglaltam le egy szállást, de csak utólag vettem észre, hogy nagyon messze esik a helytől, ahova mennem kell Pesten tanfolyamra. Ezért lemondtam a foglalás után egy órával (holnap utaznánk fel). Be kell fizetnem így a lemondási összeget?

Figyelt kérdés

Ugye a szerződési feltételben ott volt, hogy előtte egy nappal 50% a kötbér, de muszáj volt lemondanom... tudom, elcsesztem :/. De mégis, foglalásnál nem adtam meg semmilyen kártyaszámot, adatot. Valamint a lemondást követően vissza is igazolt emailben a szállás.hu, hogy sikeres lemondás. Számítanom kell később egy csekkre, vagy valamilyen formájú megkeresésre a szállás részéről, hogy fizessem be az 50%ot?

Köszi előre is!



2019. okt. 3. 15:51
 1/3 belapus ***** válasza:

Úgy rémlik, a foglalási folyamat során lakcímet is meg kell adni.

A szállásadó jóindulatára vagy utalva.

2019. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.. :( köszönöm. Remélem eltekint tőle.
2019. okt. 3. 20:05
 3/3 A kérdező kommentje:
És mit tanácsolnátok, hívjam fel, beszéljem meg vele, vagy várják inkább, hátha eszébe sem jut a dolog?
2019. okt. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!