Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton Sound idejére szeretné...

Balaton Sound idejére szeretnék egy viszonylag olcsóbb szállást foglalni. Van valakinek ötlete, javaslata?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Balaton Sound idejére (2019. július 3-7.) keresnék 3 főre viszonylag olcsón szállást!

Nézegetem most őket, de elég csekély számban lehet találni, a 90% már foglalva van sajnos. :(

Ezért gondoltam kiírom a kérdést, hátha valaki tud nekem segíteni, esetleg saját nyaralót kiadna-e erre az időszakra, vagy van ismerőse, aki kiadna!

A kritériumok a következők:

- viszonylag olcsó legyen, maximum 25-30 ezret szánnánk rá fejenként (pár ezer plusz még belefér, ha csak olyan van)

- viszonylag közel legyen a fesztiválhoz, tehát fél óráránál többet, ha lehet, ne kelljen utazni


Előre is köszönöm a segítséget!

20/L



2019. jan. 11. 17:45
 1/3 anonim válasza:

"viszonylag közel legyen a fesztiválhoz, tehát fél óráránál többet, ha lehet, ne kelljen utazni"


Pedig ha utaznál 40-60 percet...


Amúgy meg sátor. Vagy ha van jogsi, akkor egy lakóbusz bérlése. Vagy ha a fesztivál területén megoldható a tisztálkodás, akkor béreljetek egy sima furgont és rakjatok bele hálózsákot, persze ha van jogsi.

2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor olyat amilyet leírtál már nem nagyon fogsz találni,ezeket lekell foglalni majdnem egy évvel előre.
2019. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello! Nemtudom honnan veszitek hogy 90%a le van már foglalva a szállásoknak, mi 4n megyünk Juli 3.tól Soundra, nézegettem a lehetőségeket Zamárdiban, és környékén rengetek szállás van 3 főre is 100.000 körül (Akár olcsóbban is) Úgy ki is jön fejenként 30 körül. A szallas.hu-n nézd.
2019. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!