Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan érdemesebb Bécsbe utazni?

Hogyan érdemesebb Bécsbe utazni?

Figyelt kérdés
Vonattal vagy busszal szeretnék Pestről, de nem tudom melyik praktikusabb. Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2019. nov. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Vonattal gyere, kényelmes, gyors, biztonságos. Plusz nem állsz dugóban, ami gyakori az autópályàn
2019. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 subrette ***** válasza:
90%
Szerintem a vonat kényelmesebb és gyorsabban ott van. A RailJet-ek nagyon jók, naponta 7 pár közlekedik, de a többi nemzetközi vonat is kényelmes.
2019. nov. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp vonattal érdemes menni, kicsivel drágább általában (de nem mindig), ám jóval kényelmesebb. A legtöbb vonatban van büfékocsi is, én kimondottan szeretek a Vértes lábai alatt kanyarogva kávèt vagy sört kortyolgatni - na ezt buszon nemigen teheted meg. A Railjet színvonalasabb, bár az ülései szerintem kevésbé kènyelmesek és a kocsmája is drágább.
2019. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A busz nagy előnye az olcsósága, Flixbus-szal nem ritka a 10 euró alatti jegyár, Bécs meg a szomszédban van, szóval nem sokat kell kibírni.
2019. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez van-e még, de a 3 napos turista vonatjegy a bécsi tömegközlekedésre is jó volt, a jegyvételkor kérdezd meg
2019. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 subrette ***** válasza:
90%
Kirándulójegy a neve és 4 napon belül kell vele visszajönni. 33 EUR oda vissza. Lehet kérni úgy, hogy az első két napban érvényes legyen a Bécsi közösségi közlekedésre is. Akkor pár euróval több.
2019. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vonat -sajnos- 2-3-szor drágább mint a busz.

Utazási irodáknál (pl. hétköznap) az egy napos bécsi kirándulás idegenvezetéssel együtt mindössze 3.900 Ft.

2019. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!