Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe cagy Londonba érdemeseb...

Bécsbe cagy Londonba érdemesebb költözni, majd?

Figyelt kérdés
Most vagyok 19 éves és szeretnék majd a jövőben kiköltözni a fent említett városok egyikébe.Érettségim és végzettségem van:erősáramú elektrotechnikus.Most megyek majd egyetemre villamosmérnöki szakra és azután szeretnék kiköltözni külföldre.Nyelvtudásom jelenleg középfokon beszélem az angolt.A jövőben szeretnék meg tanulni németül is .Szerintetek melyik város érné meg jobban és miért?

2019. jún. 4. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bécs közelebb van egyszerűbb látogatni a családot nem érzed hogy olyan messze vagy, sokan beszélnek angolul. London egyre jobban drágul (azt nem tudom hogy Bécsbe milyenek a ház árak) viszont sok a lehetőség, a világ legnagyobb cégei szinte mind megtalálhatóak, sok a külföldi ezért annyira nem néznek ki. Viszont nehéz nagyobb cégekhez bejutni mindenhova sok tapasztalat kell és ki kell tűnni, Legalábbis én ezt tapasztalom kinti egyetemistaként, sok lehetőséget reklámoznak de nehéz bekerülni viszont ha egyszer szerencséje van az embernek akkor kinyílik a világ.
2019. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
80%

London már most annyira lejárt lemez,meg élhetetlen,hogy normális ember onnan elfele menekül,nem hogy majd még évek múlva oda költözzön!

Ezzel szemben Bécset nem egyszer választották már európa legélhetöbb fővárosává........es azert ez mondjuk szerintem eleg sokat elárul......

2019. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Londonban élek, és sok embert ismerek aki hamarosan Bécsbe költözik. Magyart, Románt, Angolt(!)

Magam is gondolkodóban vagyok, de a németem rossz.

Nem tudom minek jössz ide, Londonnak egyedül szakmunkásokra van szüksége. Adminisztrátorral, informatikussal, bevándorló képzetlen munkással tele van a padlás. Munkások, és szakemberek kellenek ide, legalábbis ezt olvastam.

2019. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

London

Így nem látszik de rajtam mist londonos pólóm van

2019. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bécs, sokkal élhetőbb és szebb, de csak akkor érdemes odaköltöznöd, ha beszélsz már annyira németül hogy nem tudnak átverni.
2019. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jövő félévtől lesz lehetőségem felvenni német alapfokú tárgyat és akkor neki kezdek tanulni.Egyetem végére a célom angolból felső fok és németből minimum egy erős középfok majd
2019. okt. 6. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút Bécset ajánlom, szerintem London felejtős. Nagyon feküdj rá a németre, de ne kapkodd el! Legyenek nyelvtanból atombiztos alapjaid, utána arra már könnyebben rá tudod építeni a többit. Ha lesz lehetőséged az egyetemen német nyelvű kurzust felvenni ( akár németet, akár valamilyen szaktárgyat), azt ne hagyd ki és jó lenne, ha összejönne valami ösztöndíj pl Erasmus) német nyelvterületre. Villamosmérnöki diplomával és jó szakmai némettel szerintem nem lesz gondod :). Sok sikert!!!
2019. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!