Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veli Bejben aki volt már...

Veli Bejben aki volt már annak, hogy tetszett? Megéri elmenni? Törökfürdőkben úgy hallottam meztelenül kell lenni, de ugye az nem kötelező?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A fürdőruha kötelező (csak a Rudasban van még külön férfi/női nap). Amúgy voltam, nagyon tiszta (napközben bezár takarításra), kulturált, de szerintem a víz csak sima csapvíz a legtöbb medenceben, kicsit klórszaga is volt (nem tűnt gyógyvíznek).
2019. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a kedvencem, viszonylag kis vízfelületek vannak de nagyon tágas és tiszta, korlátozzák a belépést és a szünetre tényleg figyeljetek, érdemes az adott "szakasz" (pl. délelőtti) nyitása után 1 órán belül menni. Ezt a nincs gyógyvíz dolgot nem is értem, van ott gyógy, hideg (iható) és meleg is.
2019. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!