Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyháza még mindig olyan...

Nyíregyháza még mindig olyan gázos hely?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, neked mi gázos. Nekem korábban se volt. De te tudod.
2020. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, elég proli
2020. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gázos?
2020. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fejletlen, sok a cigány, falusias, bunkók és parasztosak az emberek, szegénység van, rossz a közbiztonság, nincs ott semmi, nincs munkalehetőség, meg sem közelíti a többi magyar várost. Régebben nagyon sok ilyet hallottam róla, mostanában már nem. Ezért kérdezem, hogy még mindig ilyen?
2020. márc. 29. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Sose hallottam, hogy az lenne. Más kérdés, hogy van egy rakás ember, aki azzal kompenzál a pocsék életéért, hogy azt képzeli, tőle messzebbre még rosszabbul élnek, de alapvetően megyeszékhelyen nem jellemző, hogy ne lenne élhető.
2020. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

" alapvetően megyeszékhelyen nem jellemző, hogy ne lenne élhető."


Pedig de! Salgótarján ilyen. Katasztrofális.


Kérdező: én nem hallottam róla ilyet. Barátom ott lakik és bár neki is a szomszéd településen van munkája, de nem említett ilyeneket a várossal kapcsolatban.

2020. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 bevallom, Tarján eszembe jutott, miközben leírtam a mondatot, de még egy megyeszékhelyet nem tudnék, ami katasztrofális lenne, szóval inkább ez a kivétel.
2020. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%

Itt élek, szeretem ezt a várost, de sajnos sok szempontból gázos. Méretéhez, lélekszámához képst fejletlen, elmaradott a nála nem sokkal nagyobb (vagy éppen kisebb) városokhoz képest. Fideszes város, így a kulturális élet is konzervatívabb, Fásy-mulató van a rendezvényeken, nem elég nyitott a hangulat, hiányzik a fiatalos, értelmiségi pezsgés. Annál több a fehér terepjárós bunkó, aki a sétálóucába is behajt, az utakon még kijárási korlátozáskor is nagy a forgalom, rossz a levegő, péntek-szombat esténként rallyznak a Kossuth utcán, motorral rajoznak, többször hallani embereket turházni, köpködni az utcán, a szomszédok a folyosóra teregetnek.

Ez van, cserébe nincs nagy zsúfoltság, viszonylag csendes, sok a zöldfelület (sajnos egyre több a térkő a helyükön), van erdő, tó.

2020. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Én is itt élek, lassan 20 éve, de pont az ellenkezőjét tapasztalom, mint az utolsó. Az elmúlt 3-4 évben rohamosan megszépült a belváros, rengeteg nívós program van (bár a Vidor sajnos lefelé meg színvonalban).

A Bujtosi játszótér szenzációs lett, de számtalan bicikliút is épült, a múzeumban egyre több szenzációs kiállítás tekinthető meg.

Sokáig sorolhatnám, én egyáltalán nem tartom "gázosnak"

A kisebbségről meg annyit, hogy ha tudod, melyik városrészbe ne menj, akkor nem is fogsz velük találkozni. De úgy vélem, ez minden megyeszékhelyen íratlan törvény. Különben nálunk két ily rész VOLT, mert a Törzs utcán átköltöztették a Guszevban. Így már "csak" a Guszev maradt.

2020. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. ápr. 17. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!