Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen magyar kisvárosok,...

Milyen magyar kisvárosok, falvak vannak, ahol erősen érződik a cigány kultúra hatása, de ettől még nem veszélyes vagy nagyon lerobbant hely?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Salgótarján....XD
2010. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen. A kettő kizárja egymást.
2010. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemrég kezdek el egy érdekes dolgot, az egyik faluba. A falu neve Bódvalanke. Cigány művészek festenek majd szines freskókat a házak falára. "cigány meséket". Lesz majd cigány mesterségeket bemutató tárlat, meg kemping is, meg sokminden. Ezt direkt azért tervezik, hogy odavonza az idegegenforgalmat. jelenleg még tervezik, illetve talán egy ház van, amire festettek már valamit, de ezt nem tudom pontosan. Jelenleg sok itt a munkanélküli. de ha már egyszer azt tervezik, hogy idegenforgalomból fognak megélni, gondolom, hogy nem lesz baj a közbiztonsággal, hiszen azt akarják, hogy minél többen menjenek oda, és nem akarnák a vendégeket elriasztani.


Biztos érdekes lesz. Ha megvalósul én mindenképp meg fogom látogatni. És ha arra felé járnék, megnézném a falut, hogy milyen, utal e valami az előkészületekre.

2010. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok helyesbítek.

Tehát megnéztem, és vannak már freskók, valamint csinálnak már más programokat is.

Tehát már elindult a folyamat, és az első turisták is megérkeztek már.

2010. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézted a falut, írj légyszi tapasztalatokat.
2010. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!