Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Március 3án foglaltam szállást...

Kriszti78dk kérdése:

Március 3án foglaltam szállást Bélapátfalvára május 23 tól. Pest megyei vagyok. A korlátozás miatt nem mehetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem mehetsz. De van még 3 hét addig.
2020. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyaralgatni, pihengetni nem mehetsz. Viszont a kijáràsi korlátozásról szóló rendeletben sok a kivétel, úgyhogy ha tényleg úgy gondolod, helyes döntés hurcolni a vírust föl-alá az országban, akkor tuti találsz rá indoklást. Nem mintha bárki kérdezné...
2020. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Februárban foglaltunk május 15-16-ra Debrecenbe szállást. Még nem voltunk ott, kicsit turistáskostunk volna. De Budapesten élünk, és többször elmondták az elmúlt pár napban, hogy ne menj vidékre, és főleg ne aludj ott. Úgyhogy ma lemondtuk a szállást. (Egyébként se lett volna nagy móka maszkban mászkálni, ki tudja, mennyire nyitnak ki a helyek, a szállodában biztos elfelejthettük volna a svédasztalos reggelit.)
2020. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak az erdőben császkálnék.
2020. máj. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!