Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A wellness-hétvégének mi...

A wellness-hétvégének mi értelme van?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az élmény-medencéket, nem szeretek egy hotelben unatkozni, úszni csak úszómedencében úszok, a bőrömhöz/hajamhoz/körmömhöz csak a "bejáratott" szakemberek nyúlhatnak. Szaunát/gőzfürdőt csak úszás/edzés után használok.
2020. jún. 12. 19:43
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát akkor neked semmi, ugyanis tökéletesen leírtad, hogy mik egy wellness-hétvége részei (egy hotelben).
2020. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok nagy fürdős, de a gyerekeim igen. Én meg szeretem, hogy másról szól a hétvége mint a főzök, mosunk, takarítunk, gazoljunk ki a kertben, stb. És még együtt is vagyunk. Nekem ez.
2020. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Mégis lehet valami értelme, ha az ünnepekkor nem lehet már szállást foglalni! :)

Nézd, neked lehet nem tetszik, helyette kirándulsz, de másoknak ez a kikapcsolódás. Nem értem, miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenki egyforma.

2020. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
És ennek a kérdésnek mi értelme van?
2020. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom az ilyen jellegű helyeket, az aktív pihenés szerelmese vagyok, de szerencsére nem vagyunk egyformák. Jó, hogy vannak ilyen helyek, így mindenki megtalálhatja a neki való kikapcsolódást. Imádok túrázni, de ha mindenki a túraútvonalakra járna, az nekem is élvezhetetlen lenne :)
2020. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
A döglésen és kajáláson kívül én sem találtam számomra élvezhető dolgot az ilyen helyeken
2020. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
"Értelme" nincs. Környezetváltozás, mások főznek rád, te meg áztatod a fenekedet a medencében. Én sem szeretem se az ilyet, se a strandokat egyébként fél napnál tovább. De ha más meg ezt szereti, nekem annál több hely marad az erdőben túrázni például!
2020. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan wellness hotel, ahol van úszómedence is, (pl. Celldömölkön, Harkányban, a Börzsönyben), ezenkívül a legfőbb értelme a pihenés, lazítás, kikapcsolódás. Én szeretek olvasni,míg a gyerekeim pancsolnak.
2020. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!