Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazzak el apukámhoz, mamámhoz?

Utazzak el apukámhoz, mamámhoz?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt érkeztem Romániából Magyarországra, és nincs kötelező két hét karantén. Apukám nagyon szeretne, hogy hozzájuk menjek holnap, mert már hónapok óta nem láttuk egymást. Én is nagyon szeretnék elutazni hozzájuk, csak nagyon félek, h bennem van a koronavírus, és bajban kerülhetnek...Pedig nagyon el akarok menni innen....Mit gondoltok, nem vészes elmenni hozzájuk?

2020. jún. 28. 13:08
 1/10 anonim válasza:
34%

Szerintem nem vészes. Nézd meg, hogy van-e lázad, mennyire köhögsz...

Ha jól vagy akkor szerintem nyugodtan elmehetsz. Ha nagyon félted őket akkor csak találkozzatok valahol és sétálgassatok.

2020. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Menjél nyugodtan.
2020. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

"Nézd meg, hogy van-e lázad, mennyire köhögsz..."


No, ez a probléma, hogy sok ember még mindig nem tudja: TÜNETEK NÉLKÜL IS FERTŐZ a koronavírus.


Kérdező, szerintem is menj el apukádhoz, de én azt javaslom: bármennyire is nehéz, próbáljátok meg elkerülni a közvetlen kontaktust (puszi, ölelgetés, stb) és ha lehet, ne hozzájuk menj, hanem valami szabad területen találkozzatok, ahol kisebb a fertőzésveszély. Zárt térben, ha nincsenek tüneteid, de hordozod a vírust - jó eséllyel könnyebben megfertőzöd őket. ha ezt sikerülne betartani, akkor nem fertőzöd meg őket :-)

2020. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából 3 órával messzebb laknak, és hozzájuk mennék aludni...
2020. jún. 28. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Inkább menj apartmanba vagy találkozz vele napközben és menj vissza, ahol most laksz. Lehet, hogy teljesen fölösleges, de fordított esetben nincs visszacsinálás. Tartsd be az elővigyázatossági szabályokat, azzal nem veszítesz, a kényelmetlenség se akkora.
2020. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

3-as vagyok: ha náluk is aludnál és a "mamádhoz" is mennél, aki, gondolom idősebb - hát ezt nem javaslom... (3-as)


Romániában 26 ezer fertőzött van, nálunk PAPÍRON 4 ezer körül.

A német húsüzemben is román és más kelet-európai munkások fertőzték össze egymást (sietve hozzáteszem,nem, mintha máshol nem lenne vírus)

2020. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már majdnem egy hónapja vagyok itt és minden rendben van.
2020. júl. 24. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, végül voltál apukádnál és a mamádnál?

Ha igen, mikor?

2020. júl. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, még most is itt vagyok velük
2020. júl. 27. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyes. Jól tetted.
2020. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!