Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2 napos, nyári, hátizsákos...

2 napos, nyári, hátizsákos kirándulás esetén, milyen ételt vigyek? Főtt ételre gondolok, amit dobozba rakhatok és jó lesz vacsira.

Figyelt kérdés
1 hátizsák/fő, vagyis kicsi a hely. Kb 28 fok lesz. Nem vagyok oda húsételekért. Lesz egy kisbolt a helyszínen, ott lehet vizet, ropit és jégkrémet venni.

#étel melegben #hátizsákos kirándulás #nem romlik
2020. jún. 29. 11:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%

Mindenképp szeretnél főtt ételt?

Ami lehetséges opció szerintem az max olyan leves, amiben nem főtt hús, és nincs benne tej, pl zöldségleves, tehetsz bele tésztát is. Másodikként esetleg párolt krumpli petrezselyemmel, gombával.

Persze ezeket ha nem lesz lehetőséged megmelegíteni azzal is számolnod kell.

Én szerintem csak kenyeret, zöldségeket,gyümölcsöt és valami konzerveket vinnék, májpástétom és zöldséges konzerv.

2020. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Valami rántott hús esetleg? Amúgy én is inkább konzervet vinnék.
2020. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Kétnapos nyári kirándulásra ne vigyél főtt ételt, mert lehetséges, hogy egynapos lesz belőle.

Keress vendéglőt, ha erre támad gusztusod, de ennyi időre nélkülözhető a főtt étel.

2020. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Max fasírtot vinnék, azt az első napon megenném. A 2. napra konzervet vigyél, vagy ülj be valahova!
2020. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö nap még ehetö lehet a magaddal vitt fött étel, a másodikon már nagy esélye van annak, hogy megromlik, te meg beteg leszel töle.


De egy napot (vagy akár jóval többet is) böven ki lehet bírni fött étel nélkül, az egyedüli "hátrány", hogy nem kapsz gyomorrontást.

2020. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
100%
2 napig pár puci zsömlén meg kiflin is el lehet lenni.....az legalabb nem rolmik meg es helyet is alig foglal
2020. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Falafel, tortilla, humusz esetleg első estére? Másnap már inkább keress egy vendéglőt, ha ennyire létszükséglet a főtt étel.
2020. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Melegítési lehetőség van?
2020. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, lesz mikró a szálláson. Ahogy írtam, csak egy pici büfé lesz, se étterem, se rendes bolt.

Köszi a válaszokat, látom, hogy nektek sincs túl sok ötletetek főt ételre. Nem baj, lesz a büfében fagyi és palacsinta, éhen halni nem fogok :)

2020. jún. 29. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!