Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2 napos, nyári, hátizsákos...

2 napos, nyári, hátizsákos kirándulás esetén, milyen ételt vigyek? Főtt ételre gondolok, amit dobozba rakhatok és jó lesz vacsira.

Figyelt kérdés
1 hátizsák/fő, vagyis kicsi a hely. Kb 28 fok lesz. Nem vagyok oda húsételekért. Lesz egy kisbolt a helyszínen, ott lehet vizet, ropit és jégkrémet venni.

#étel melegben #hátizsákos kirándulás #nem romlik
2020. jún. 29. 11:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Aki a linket adtad... négysajtos pennéhez visz

Hát, sajtos tejfölös tésztát nem készítek, tuti megromlik estig 28 fokba

Nem vagyok biztos benne, hogy a kérdésre akartál válaszoltál, ez inkább auchen reklámnak tűnik, mindegy. Ha mégis nekem próbáltál segíteni, akkor köszi.

Igazából azt reméltem, hogy azok válaszolnak akik voltak már ilyen helyzetben, és tapasztalatból tudják melyik kaja nem romlott meg, azok közül amit vittek. Nekem még a krumplis tészta és a lecsó rizzsel jutott eszembe. Nem tudom, hogy megromlik-e, lehet kipróbálom.

Köszi mindenkinek a hozzászólást :)

2020. jún. 30. 11:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Le van fóliázva, majdnem olyan mint egy konzerv, csak könnyebb a csomagolása. Egy napot kibír.
2020. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!