Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Összességében Szeged vagy...

Összességében Szeged vagy Győr a jobb város szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez alatt mindent értek: élhetőség, karrierlehetőségek, szórakozási és kulturális lehetőségek, éjszakai élet/pezsgés, a város szépsége, arculata, stb.

2020. aug. 6. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Győr
Szeged
49 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Győrben csak turistaként voltam viszont Szegeden 1 évet voltam egy továbbképzés miatt és nagyon szuper hely

Nekem nagyon tetszett a város,egyáltalán nem lerobbant,sok a beülős hely és a legtöbb ember normális volt

2020. aug. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Győr egy tipikus leélt fideszes putri. Az egyetlen előnye hogy onnan tudsz ingázni Ausztriába.
2020. aug. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Győrben sok a narkós meg a ribizli
2020. aug. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

szeged jól néz ki, ha szigorúan csak a széchényi tértől a dugonicsig kószálsz fel-le.

élni szr, rengeteg a lopás, rongálás, tömeközlekedés nincs, parkolóhely úgyszintén, munka nincs, vállalkozások sorra meghalnak, szórakozni lemehetsz a rakpartra inni, vagy leülhetsz egy kávéval egy teraszra, ahonnan tíz perc után kitessékel egy idegbeteg pincér, hogyha nem fogyasztasz mehetsz a fenébe, éjszaka inkább ne menj egyedül sehova, lányként nappal is fontolj meg néhány helyet.

szóval inkább győr.

2020. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Én mindenhova este sétáltam és soha semmi bajom nem lett


Előző kérdésben Bécsre meg Párizsra írták ugyanezt


Bírom,hogy EU-s nagyvárosokról úgy beszélnek mintha Buenos Aires meg Johannesburg szintű helyek lennének

2020. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
jó, oké, csak nyugodtan, azért remélem nem baj, ha én buliból nem megyek egyedül haza, két lepukkant kocsma, egy hajléktalanszálló, egy marstér, meg egy gusztusos közpark mellett haladna el az utam... ugyan a villamos meg a házunk előtt tenne le, de arra meg semmi szükség ugye este 9 után. nem azt mondom amúgy hogy az egész város veszélyes, de nem összkomfortos, és hát ugye ronda is. mondjuk nappal rosszabb, akkor látsz is rendesen.
2020. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6

Értem és nyílván semmi közöm hozzá

Csak most akkor ennyi erővel ki se menjek otthonról hanem egész nap rettegjek minden ország minden városában


Egyébként egy átlag szórakozóhely sokszor veszélyesebb mint egy nyomornegyed pl

2020. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Még nem volt szerencsém elmenni Győrbe, így arról a városról nem tudok információt adni.

Én Szegeden élek évek óta, és imádom!

Szerintem a város alapból gyönyörű, folyton zajlik az élet, nem lehet unatkozni.

Minden közel van, biciklivel és gyalog is könnyen el lehet jutni A-ból B-be.

Néha szoktam csak tömegközlekedést használni, de akkor sincsen semmi probléma.

Nagyon sok a fiatal, ami szerintem egy pozitívum!


A #4-essel csak annyiban tudnék egyetérteni, hogy vannak fura emberek. Nem szeretek a Mars téren lenni egyedül este, hisz cigányok és hajléktalanok is szívesen járkálnak arra fele, de akárhányszor vártam pl. a buszra ott, nem szóltak hozzám, se semmi.

Szerintem ilyen emberek minden városban vannak, ki lehet őket kerülni, és akkor nem lesz semmi probléma.

2020. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő gyönyörű és élhető. Én mindkettőbe szívesen költöznék, de ha választhatnék, inkább Szeged.
2020. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Szeged jó hely. Jártam oda egyetemre. Igaz hogy heti párszor leakartak nyúlni a Lestyánék de hát na.

Győrt viszont kipróbálnám. Állítólag jók a lányok. Ott a ló néz és a csikó lát állítólag. Valamint feljelenthetek bárkit ha faroknak nevez.

2020. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!