Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egerszalókon a Hotel Saliris...

Silvye91 kérdése:

Egerszalókon a Hotel Saliris tényleg le van pukkanva?

Figyelt kérdés

Jövőhétre van foglalásunk 2 éjszaka 3 napra,eddig mindenkitől nagyon jókat hallottam róla.

Reggel viszont elkezdtem olvasgatni a véleményeket, és több a rossz mint a jó.

Tényleg nagyon gáz a tisztaság, a kaja és szobák?


2020. szept. 9. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látom nyomát tömeges problémáknak a visszajelzések alapján. Nyilván már nem a legújabb a hely, de ha szereted az ilyen tömegszállásokat és nem vársz egetrengető figyelmességet, alighanem jól fogod ott érezni magadat.
2020. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar Egerszalok, akkor inkabb Shiraz, mint a Meszaros / Tiborcz birodalom barmelyik hotelje...
2020. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A booking.com-on a 10-es skálán 8,7 az értékelés. Elolvastam pár szöveges véleményt is, de csak jót írnak. A szállásadó ezeket nem tudja szűrni, mint egy esetleges saját oldalon lévő vendégkönyvet.

A környékről, az ellátásról, wellnessről, szobákról, személyzetről is jókat írnak. Néhány negatív volt csak, de olyan egy sem, aki csak negatívot írt volna.

2020. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként valóban a Shiraz sokkal inkább megéri , mindenben jobb a Salirisnál - és igen, meg is kérik az àrát.
2020. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Saliris jobban tetszett, mint a Shiraz (nagyon drága is).
2020. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!