Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen ellenőrzések vannak...

Milyen ellenőrzések vannak most a határon?

Figyelt kérdés

Van itt olyan esetleg, aki jár külföldre szeptember óta is? Munka miatt kéne kimenjek, de mivel egyéni vállalkozóként csinálom, így munkáltatói igazolást nem tudnék felmutatni.


Mennyire komoly ellenőrzések vannak? Vagy csak olyan mint tavasszal volt, hogy személyit mutatsz és jöhetsz-mehetsz?


2020. szept. 11. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon változó az ellenőrzés szigorúsága, hazai és külföldi médiajelentések szerint.
2020. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is sok hírt olvastam, ezért kérdeztem, hátha van olyan esetleg aki személyesen érintett.


Valahol azt írják, hogy személyét mutat és már jöhet is be, vagy éppen csak ránéznek a papírjára.


Mondjuk megértem, nem hinném, hogy lenne kapacitás egyesével mindenkinek a munkáltatóit vizsgáljanak. Kilométeres sorok lennének.

2020. szept. 11. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar állampolgárként Magyarországról BÁRHOVÁ KIMEHETSZ.

Azt viszont nem írtad, hogy mely országba mennél - ugyanis az adott országba viszont nem biztos, hogy beléphetsz - illetve ha mégis, akkor könnyen lehet, hogy 2 hét karantént kellene letöltened, mint pl. most Anglia tette Magyarországgal.

[link]


Hazafelé is bármikor bejöhetsz Magyarországra: max 2 hét karantén vagy 2 negatív teszt az ára.

2020. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két ismerősömnél is simán elmaradt a karantén, ugyanúgy beengedték őket mint bármikor. Román magyar határ.
2020. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!