Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Zala megyében mely településen...

Zala megyében mely településen szálljunk meg, ha szeretnénk a közelben túrázni a Zalai-dombságban és gesztenyét szedni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Sok kérdést olvasgattam már mostanában de ez nagyon jól esett.

Igazából szép hely gyönyörű környezet jó program.

Végre egy normális ember aki nem dubajozni akar menni vagy a londoba shoppingolni.

Köszönet a kérdésért.

2020. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező mindjárt fogom magam meg a családot azt megyek én is zalába gesztenyét szedni.

Egyébként google térképen kinézhetsz pár kis falvat sok helyen van túrázóknak kiadó szállás.

Amit kérdeztél nekem már régóta terve volt igazi pár napos barangolós túra az őszi napos időben.

2020. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mely falvak ezek?🙂
2020. okt. 10. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben maradék a megye jobb oldalán, valahol a Cserszegtomaj-Rezi-Várvölgy háromszögben. Szépek a hegyek és közel vagy a civilizációhoz is, ha arról van szó hogy sétálnátok egyet Keszthelyen vagy innátok egy bort valahol a Badacsonyban. De tény hogy ez a része a megyének nem annyira klasszikus Zala. Nagykanizsa és Zalaegerszeg között gyakorlatilag bárhol megszállhatok, ahol találtok szállást, úgyhogy ezt szeretném is javasolni hogy szerintem fogd meg a másik oldalról a kérdést, menj fel Airbnb-re (ott a térképen is tudsz keresni), és nézd meg, hol mit adnak.


ma 11:33 Fogalma sincs, csak nem bírta ki okoskodás nélkül, meg ezt muszáj volt ideírni mert ugye sokkal előrébb vagy tőle: "Egyébként google térképen kinézhetsz pár kis falvat sok helyen van túrázóknak kiadó szállás." EGYÉBKÉNT te meg válaszolhatsz a kérdésre, hamár rabolod itt mindenki idejét.

2020. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Zalában tudok egy helyet, ahol gesztenyét lehet szedni. De nem mondom el hol van, mert én akarom összeszedni az összeset :)))
2020. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!