Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szigetszentmiklós és Cegléd...

Szigetszentmiklós és Cegléd valóban annyira rossz helyek, hogy mikor a vonatról leszállsz már akkor össze vernek akár?

Figyelt kérdés

Elvileg jól el vannak cigányosodva pláne sz.miklós. És nagyon veszélyes, még elvileg Salgótarján környékén is jobb a helyzet. Tehát lényegében olyanok legetnek kb mint Érd vagy Ózd. Pest megyében szerintem Vác, Gyál vagy Budaőrs lehetnek viszonylag jobb helyek. De elvileg akkor az embernek Ajka, Baja vagy mondjuk Esztergomba, Dunakeszi, Dunaújvárosba jobban megéri menni a jó munkalehetőségek miatt.


Én a Ceglédi állomáson már voltam. Az akkor épp nem volt gáz. Elvileg haveromat Szigetszentmiklóson verték meg. De elvileg a Ceglédi, Szolnoki állomások is elég gázak!



2020. okt. 29. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10: kinek mi a "jó hely".... :-DDD


A viziges szakemberek csak rendőri kísérettel mernek kimenni a gátra....

Tényleg jó hely lehet. :-D

2020. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én a vonaton kötök bele valakibe, hogy összeverjen. ha leszállok szigetszentmiklóson, már sajnálnak, és inkább nem kötnek belém.

#lájfhekk

2020. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szigetszentmiklóson még vonat sincs 😂😂 hév van, az ingázók használják, akik többnyire diákok. Ez a nagy “veszély”.

Laknak cigányok a városban, mint mindenhol. Az utcavégi szegény romák évtizedek óta élnek ott, ahol, soha semmi konfliktusom nem volt még velük. Ellenben a csodálatos Pesten a belváros közepén több attrocitás ért már, mint bárhol máshol.

Azt már nem is kommentálom, hogy neked Ózd és Érd egy kategória, a csúcs meg Vác és pláne Gyál 😂

2020. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!