Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Beengednek Magyarországra, ha...

Beengednek Magyarországra, ha nincs állampolgárságom, de van albérleti szerződésem Budapesten?

Figyelt kérdés
A rendőrség oldalán azt írják, hogy "egyéb méltányolható ok" miatt is beengednek, az, hogy Pesten lakom albérletben az annak számít nem?

2020. nov. 9. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem!


Ha pl infektológus orvos lennél és egy kórházban már várnának, na az méltányolható ok.

2020. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AZ én olasz munkatársam most ment haza egy időre otthonról dolgozni. Ugyan nem kérdeztem, de gyanítom utánaérdeklődött több helyen is, hogy vissza fogják-e engedni.
2020. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Tehat BP-n van az allando lakcimed, es van lakcimkartyad, meg regisztracios igazolasod? Siman.
2020. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért kéne állandó lakcím ahhoz, hogy albérletben lakjak?
2020. nov. 9. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert azzal igazolod hivatalosan, hogy ott laksz. Bemondásra nem hiszik el, ennyi erővel én kiveszek egy lakást mondjuk az usa-ban és mehetek oda nyaralni? Nyilván rohadtul nem így működik.
2020. nov. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért kéne állandó lakcím ahhoz, hogy albérletben lakjak?"


Torveny kotelez, hogy bejelentsd a lakhelyed 3 honap utan, ha nem teszed meg, megbuntetnek, szal ha most elkezdesz pattogni a hataron, keszulj fel par kellemetlen kerdesre.

2020. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma átjöttem a határon, simán átengedtek. B@szódjatok meg és legközelebb ne pofázzatok bele olyan témába, amiről halvány lila gőzötök sincs.
2020. nov. 10. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!