Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vannak olyan helyek, ahol...

Vannak olyan helyek, ahol kellemesen tudnánk karácsonyozni a családommal?

Figyelt kérdés
A covid miatt nem tudok hazautazni, ők viszont ki tudnak jönni hozzám pár napra Magyarországra. A lakásom pici, ezért az felejtős, de arra gondoltam, hogy rezerválhatnánk egy kellemes kunhyót, vagy bármit, ahol nyugodtan tudnánk eltölteni az ünnepeket egy kis kirándulással is beleértve. Minden ötletet megköszönök!
2020. nov. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A szálláshelyek egyelőre zárva kell legyenek!
2020. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

A kormány csak néhány hét múlva fogja kommunikálni a karácsonykor érvényes korlátozásokat. Jelen állás szerint minimum december első feléig minden szálláshely zárva tart, kivéve az üzleti, oktatási utazásokat. A te eseted nem ilyen.


Ezzel együtt nyilván vannak nem hivatalos megoldások, nem kell sokat gondolkozni rajta. Talán vannak ismerőseid, akiknek üres a lakása karácsonykor, de akadhat akár a rendeletbe foglaltakat khm...lazán kezelő apartmantulajdonos, szállásadó is, csak kezeld kellő diszkrécióval a kérdést.


Ezen kívül fontold meg, tényleg annyira fontos-e fizikailag egy térben karácsonyozni, ha ez logisztikailag bonyolult és járványügyi szempontból többletkockázatot hordoz. Hidd el, a szokásos menetrendet sok családban felülírja a járvány, többek között nálunk is sokat rövidül a látogatàsaink listája.

2020. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másrészt viszont jelen állás szerint Karácsonykor nincs bezárás. Bár szerintem számíthatunk rá, hogy lesz.
2020. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem azért de a családodnak nem kell majd karanténba lenniuk? vagy tesztelnek?

érdekelne engem is!!

2020. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!