Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti karácsonyi külföldi utazásr...

Ti karácsonyi külföldi utazásra mit ajánlanátok? Karácsonyozott már valaki külföldön valahol?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pl szerettek sielni, akkor tirol, Vorarlberg-et tudom ajánlani. Nem olcsó, de gyönyörű, Vorarlbergől, könnyen megközeleithető svájc is... Viszont tirolból olaszországba is átlehet ruccanni... Ha nem tudtok sielni, akkor se gond, vannak szánó pályák... stb..
2013. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Városlátógatást ilyenkor én nem nagyon ajánlom, mert általában karácsonykor minden zárva van, így sok mindent nem lehet megnézni.

Vannak különleges karácsonyi hajóutak, programok itt jó, hogy minden meg van szervezve (pl. karácsonyi menü).

Ha maga a karácsony nem érdekel, csak szeretnél akkor nyaralni és pihenni menni, akkor érdemes elgondolkodni olyan országokban ahol nem ünneplik (vagy legalábbis nem annyira nagy ünnep)a karácsonyt, pl. Dubai, Jordania, Thaiföld stb.

2013. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Tirolt szerettem volna ajánlani :) Eszméletlen hangulata lehet karácsonykor.
2013. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Hát amúgy inkább melegebb helyre szeretnénk menni :) És viszont olyan helyre,ahol azért ünneplik a karácsonyt :) Várom még az ötleteket ! :) Külföldön általában két ünnep között sincs nyitva semmi ? Hogy lehetne várost nézni ? Mert lehet 1hétre mennénk.
2013. szept. 10. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha melegebb helyet keresel, és pénz nem számít, keress valami egyenlítő környéki helyet. Karib-tenger, Kenya, Indonézia, Dél-Amerika, rengeteg szervezett utat fogsz találni.

Ha olcsóbban szeretnéd megúszni, menj le a Vörös-tengerhez vagy a Kanári szigetekre. Árban még ezek a legolcsóbbak, és kellemes tavaszi időben töltheted a karácsonyt.

Bár azt tudnod kell, hogy ez az az időszak, amikor minden nagyon drága. Csak viszonyításképp karácsonykor a Kanári szigetekre 80eFt per fő alatt nem jutsz le, míg ha kibírod még két hétig, és a januári tél elől menekülsz el, akkor mondjuk feléből, harmadából is megoldhatod.

De a szállásra ugyanez érvényes.

2013. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaja,azt gondoltam hogy nem lesz olcsó . Nem a hideg elől menekülünk,hanem ez lenne a karácsonyi ajándékunk :) Sajnos később nem tudnánk menni,mert pároméknak elvannak osztva a szabik.(Leginkább nyárra). Hát a Karib tenger elég szép lehet :) És azt nem tudjátok ,hogy repülőn a kutyaszállítás hogy működik ? Tacskónk van,van szállító box neki .
2013. szept. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!