Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megúszható ilyen úton a...

Megúszható ilyen úton a karanténkötelezettség?

Figyelt kérdés
Jövő héten utaznék haza Magyarországra Szlovákián keresztül. Lengyelországban dolgozom, a munkavégzés helyszíne is Lengyelország. Valószínüleg vonattal vagy autóval jövök majd. Olvastam, hogy egy dokumentum, amit ha a családon belüli vállalkozó kitölt (akinek van saját cége), és igazolja, hogy céges ügyben utaztam külföldre, akkor mentesülök a karanténkötelezettség alól. Ez a gyakorlatban hogy néz ki? Pl. nekem az otthoni címem ugyanaz, mint a cég címe, bár nem fiktív cégről van szó, van adószáma meg minden, családi vállalkozás. Szerintetek ha ilyen papírral rendelkezem, akkor simán átengednek, másnál is működött?

2020. dec. 9. 00:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, hagyd rá, tudod, hogy vannak ilyen aberrált majrésok, akik szerint mindent be kéne zárni egy évre, és addig sehova se menni. Külön alfajuk az olyan, aki szerint ha valaki egyszer elkapja, akkor az örökre fertőző marad.
2020. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12: Ki itt a vírustagadó? Magyarázd már el nekem! Egy kommentet sem látok, ahol bárki azt írná, hogy nem létezik a vírus.
2020. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem latom ax eredeti 12-es kommentet, valaki leirna mi volt? Ki beszelt itt virustagadasrol? Csak normalis emberek haxa akarnak menni karacsonyra.
2020. dec. 10. 15:33
 14/17 anonim ***** válasza:
13: Arról szólt, hogy a moderátorok jobban irthatnák a vírustagadókat. De nem ilyen szépen fogalmazva, hanem vulgár jelzőkkel.
2020. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hat vicces. Sokak tényleg robotkent működnek. Senki nem tagadja itt a virust. :)
2020. dec. 10. 19:04
 16/17 A kérdező kommentje:
Viszek egyébként pcr tesztet. Biztos mi biztos alapon.
2020. dec. 16. 00:57
 17/17 A kérdező kommentje:
Sima ügy volt: megnézték a pcr tesztem és a munkaszerződésem, majd mehettem isten hírével. Nem kell karanténba mennem hál Isten. :)
2020. dec. 16. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!