Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha nem ismerem Budapestet...

Ha nem ismerem Budapestet akkor fel merjek egyedül utazni?

Figyelt kérdés
Villamost, metrót se ismerem.

2021. jan. 10. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

@9 Hagyjuk már ezt a pestizést, nagyjából ugyanannyira segítőkészek az emberek, mint bárhol máshol az országban.


Amúgy a Google Maps remekül tervez útvonalat, bárhova el lehet vele jutni a város ismerete nélkül, a nyelvet beszéled anyanyelvi szinten, Budapest meg egy biztonságos hely.

2021. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, honnan utaznál, vagy miért tűnik ennyire félelmetesnek egy nagyváros?

A többit már előttem leírták. Kb. lehetetlen eltévedni.

2021. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze, nem nagy ördöngösség, minden ki van táblázva, valamit nem tudsz, megkérdezel valakit.
2021. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én is így mentem fel. Egyébként nekem pozitív tapasztalataim vannak az emberek segítőkészségéről. Nyilván volt, aki nem állt meg, de ez évek alatt nagyon kevés szám. Inkább azt kell megtanulni, hogy kihez érdemes odalépni. Budapestet nem ismerők elég könnyen bekavarodnak, pláne ott, ahol még soha nem jártál. Pld nem találod azt a megállót, aminek ott kéne lennie. Ilyenkor nagyon jól jön, hogy kedvesen, de távolságot tartva megkérdezed valakitől, aki útba igazít. Enélkül bizony sok időbe is telhet, mire megtalálod amit keresel.
2021. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!