Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten,nyáron, melyik...

Budapesten,nyáron, melyik kerületbe érdeme szállast foglalni ahol éjjel is ki mer menni az ember, biztonságos a környék és nincs teli romákkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 11:39
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Meg nem is fogalmaztam rondán, ember módjára írtam de ezt Te nem tudtad viszonozni
2021. jan. 19. 12:23
 12/33 anonim ***** válasza:
24%
Van egy jó magánszállás a XIII.ker.ben. Ha érdekel írj.
2021. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

A 8. kerület bugyrait leszámítva, kb sehol nem látsz annyi romát, hogy el kelljen rohanni, úgyhogy eléggé túlzásnak érzem.


Tudom ajánlani a Four Seasonst, a budavári Hiltont vagy a Kempinskit. Ezek közül talán valamelyik elég jó lesz nektek.

2021. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%

A nagykörúton belül, illetve azon kívül a rákóczi/thököly úttól északra a városligetig, nyugatiig bezárólag nyugodtan, ezek jó környékek, központi helyen is vannak. Elsősorban a közlekedést figyeljétek, hogy könnyen elérhető legyen szàmotokra (tömegközlekedés/parkolóhely/távolság). Én most láttam több nektek megfelelőt is bookingon, ahogy rákerestem, a legjobb az erzsébet hídnál volt, azzal tényleg jól jártok. De pl. a kisföldalatti vonalán is volt, valamint a 7.kerületben a nagykörúton belül is, az is teljesen jó.

Hidd el tényleg biztonságos város, turistaként nem kerülsz nyomasztó környékre. Megértem, hogy nyaraláskor csak a szépet szeretnéd látni, de igazából kerüljétek el a VIII. kerület belsejét (ahol úgysincs semmi), meg éjszaka a Blaha Lujza teret, és semmibe nem fogtok belefutni.

2021. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
50%

Szia, Én a Diana Club Hotelban szoktam foglalni.

Nagyon tiszta, rendezett, szép, kényelmes szállás. A szobákhoz saját fürdőszoba tartozik. Reggeli benne van az árban (svédasztalos).


Kb 10 ezer forint szokott lenni egy egyágyas szoba egy éjszakára.


Nagyon jó helyen van (Orczy tér), jó közlekedés. Kb 20 perc a belváros.


Troli, villamos- és buszmegállók gyalog 3 percre vannak a szállástól.


A hotelban 24 órás recepció van. :)

2021. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
II.keruletben is zaklatott mar herbalos csoves foutcan fenyes nappal, de hogy a lakok rendben vannak, az biztos.
2021. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%
Az Orczy teret te sem gondolhattad komolyan:D
2021. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%
Azt akartam írni én is, mint a #17... Ne az Orczy térre küldj már egy vidékit, aki eleve be van tojva Pesttől!
2021. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
A nyolcker legközepét meg Kőbánya leggázabb részeit leszámítva szerintem elképesztően lúzernek kell lenni ahhoz, hogy valami baj érjen Budapesten. Vidéken legalább valami kocsmai verekedésbe bele lehet futni a helyi keménykedőkkel, Budapesten maximum halálra untat egy bölcsész egy három óráig tartó fenomenológia előadással.
2021. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
49%
Vidéki vagyok, és mindig a Dianaban szálltam meg,és semmi gond nem volt sosem...
2021. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!