Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten,nyáron, melyik...

Budapesten,nyáron, melyik kerületbe érdeme szállast foglalni ahol éjjel is ki mer menni az ember, biztonságos a környék és nincs teli romákkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 11:39
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az V. kerületről mi a véleményetek?

2021. jan. 19. 23:01
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

Ha találsz ott megfelelő szállást, tökéletes. Az az egyik legelegánsabb környék. Nem kifejezetten lakóövezet, bankok, más irodák, hotelek, vendéglátóhelyek, szállások, befektetési lakások vannak ott, meg persze a parlament, meg más turisztikai célpontok. Ez a belváros legbelsőbb része, a turistáskodáshoz ideális, még gyalog is el tudtok érni egy csomó mindent, élvezni fogjátok.

Az Orczy tér jó választás pl. egy levelezős egyetemistának, vagy annak, aki üzleti célból jön Pestre, de aki nyáron turistáskodik pár napot, az (ha megengedheti magának) nem biztos, hogy 20 percet akar metrózni/metrópótlózni minden alkalommal, amikor a szállására akar jutni, és különben is parázik már a hetedik kerülettől is.

2021. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Itt vidéken olyanokat beszélnek, hogy nem egyszer meggondoltuk, hogy ne menjünk de a a válaszokat olvasva kezdünk megnyugodni ettől.

2021. jan. 19. 23:27
 24/33 anonim ***** válasza:
42%
Miért lettem lepontozva a XIII.ker szállás ajánlás miatt?? Tényleg jó hely mi megszálltunk már ott nem is egyszer.
2021. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%

"Itt vidéken olyanokat beszélnek, hogy nem egyszer meggondoltuk, hogy ne menjünk de a a válaszokat "


Jajj ezen nagyon jót nevettem:D

2021. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A statisztika szerint legbiztonságosabb a XVI. kerület, ott szinte nincsenek romák, viszont elég messze van a belvárostól.
2021. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
86%
Miért ajánlgatod az Orczy teret ennyire? Az a leggázabb cigánynegyed közepe. A kérdező egyértelműen leírta, hogy olyan helyet keres, ahol kevés a roma. A VIII. kerületben van a legtöbb.
2021. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
86%
Én az V. kerületben lakom, nagyon szeretem, mert gyalog is könnyen elérek nagyon sokmindent, nagyon jó a tömegközlekedés, erre szép és kulturált a környezet (Duna part, bazilika környéke, Váci utca, a vár, parlament, stb stb), és soha nem ért semmilyen atrocitás, pedig fiatal nő vagyok, és sokat jártam késő este/hajnalban haza. Abszolút biztonságos és csodaszép (én itt lakva sem tudom megunni, munkából hazafelé jövet még hulla fáradtan is mindig 3-4 megállóval odébb szállok le, hogy sétálhassak egyet a gyönyörű belvárosban). Hátránya, hogy parkolóhelyet sokszor baromi nehéz találni (legalábbis ahol én lakom). Egyéb hátrányt nem tudok mondani :)
2021. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jan. 22. 09:44
 30/33 anonim ***** válasza:
V. kerület, XIII. kerület, XXI. kerület /sziget, 2 oldalról dunapart, egyik szépen kiépített a másik nem kiépített cse4rébe ember sincs többnyire./
2021. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!