Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova lehet utazni, melyik...

Hova lehet utazni, melyik országban nincs karantén belépéskor jelenleg?

Figyelt kérdés
Nem repülök. Olyan országok érdekelnek, amelyek 4000-5000 kilométeres távon belül vannak, és ha megérkezek nincs karantén. Például Albánia ilyen jelenleg, ha jól tudom. Szerbián átmegy az ember "tranzitmódban", Koszovóban kiszáll, ott és a szomszédos Albániában mehet szabadon. Tudtok még ilyen útvonalakat mondani? Amit írtam jól tudom?

2021. febr. 1. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Montenegro
2021. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha karanten nem is lesz, bazi nagy korlatozasok igen.
2021. febr. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőre mindenki azt mondja, hogy nem lehet menni, de ha jobban utánanéz az ember, azért lehet utazni... Montenegró úgy tűnik tényleg nyitva van... Olaszország nyit, de Szlovénia és Ausztria nem... el kell innét húznom, itt megörülök :)
2021. febr. 3. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hallgatsz hireket basszus. Tanulj mar meg angolul, es rendes hirugynoksegeket figyelj. Fingod nincs, mi van.
2021. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ó jaj! megkaptam :) angolul? Nem Málta vagy a UK a cél, akkor minek?


Montenegróba majd mondom, hogy vhala, albánba meg, hogy falemenderit, ha elém rakták a páleszt. Marokkóban persze hasist raknak az ember elé, úgyhogy shukrant mondok... a Balkan Insight-ot angolul olvasom az tény.


Szóval nekem utánanézve úgy tűnik Koszovó, Montenegró és Albánia járható, kell maszkot hordani, de nincs karantén vagy teszt belépéskor, nyitva vannak a szállások is. Ha tévedek javítsatok kérlek! Görögországban erőteljesebbnek tűnnek a korlátozások, de talán egy PCR teszt mentesít a karantén alól. A magyar külügy nem ezt írja, de nekik jobb nem hinni, mert akkor Érdre se merne elutazni az ember, ha rájuk hallgatna.


Mi a szitu Görögben?

2021. febr. 7. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!