Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért pont Nagykovácsiba ne...

Miért pont Nagykovácsiba ne menjenek az emberek a covid miatt?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok a hülye, de mi van nagykovácsiban, ami tömegeket vonzana oda. Külön megkérték az embereket, hogy nagykovácsiba ne menjenek, és ez egy országos szintű felhívás volt. Vagy ott van sok covidos fertőzött? Ezért nem szeretnék, hogy más is elkapja aki odamegy, és továbbviszi a vírust?

2021. márc. 16. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Kedvelt kirándulóhely.
2021. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy egyes irta. Es az erdoben annyi ember fut ossze, hogy ezzel az erovel rave partyt is rendezhetnenek.
2021. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem hallottam ilyen felhívásról, de mivel nagyon közel tudnak parkolni a Nagy-Szénáshoz a plázákból az erdőbe szabadult, erdőt korábban soha nem látott emberek, ezért felteszem nagy ott a tömeg. Én mondjuk így is kerülöm az emiatt népszerű helyeket, nem elsősorban a covid miatt, hanem szeretem az erdő csendjét élvezni túrázás közben, nem pedig a lumpenprolik hőbörgését hallgatni.
2021. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

3-assal egyetértek. Minden település szenved, ahol valamilyen természeti látványosság elérhető 15-20 perc sétával a parkolótól (vagy attól, amit spontàn parkolónak jelöl ki valamely polgártárs...)


Mivel sok ilyen kiránduló igényli a kiegészítő szolgáltatásokat, mint budi, kisbolt, büfé, a helyi vállalkozók meg azért csak nem a saját zsebük ellenségei, elkerülhetetlen a nem kívánt mértékű társadalmi érintkezés.

2021. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez körülbelül akkora marhaság, mint amikor lezárták a Margit szigetet.
2021. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!