Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten kívül melyik a...

Mansour kérdése:

Budapesten kívül melyik a legszebb magyar város?

Figyelt kérdés

#szép város
2021. márc. 20. 14:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#18, #19

Nem tudom, én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy mindenki a saját lakóhelyét, vagy az ahhoz közeli várost választja.

Amúgy a lokálpatriotizmust jó dolognak tartom, szerintem az az ideális, ha valaki a saját otthonát, szülőhelyét tartja a legszebbnek, de azzal is tisztában vagyok, hogy a mai világban már nem egészen így működnek a dolgok.

Másrészről viszont, valószínűleg egyfajta versenyszellem is megjelenik egy ilyen szavazásnál, és mindenki a saját városára szavaz. Akinek a városa pedig nem szerepel a listán, az talán kevésbé érzi magát érdekeltnek a szavazásban.

2021. márc. 24. 10:07
 22/25 A kérdező kommentje:

#20

Igaz, eléggé más kívülállóként vagy ott élőként megítélni egy várost, és az utóbbi erősen szubjektív lehet. De a kérdésben én igazából a városok kinézetére és nem az élhetőségükre gondoltam.

2021. márc. 24. 10:15
 23/25 anonim válasza:

Pécs - domborzat és épületek

Szeged - Tisza és épületek

2021. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1) Pécs

2) Sopron

3) Szeged

4) Székesfehérvár

5) Veszprém

6) Eger

7) Győr

8) Kecskemét


Szerintem (szubjektív) ez a helyes sorrend :)

2021. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jelenlegi állás szerint: Pécs, Szeged, Eger, Sopron
2021. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!