Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire gáz mostanában Kőbánya?

Mennyire gáz mostanában Kőbánya?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, akkor a Richterben fogok dolgozni. És ott lenne éjjeli műszak is. Mennyire gáz Kőbánya és térsége késő este és korán reggel?

2021. ápr. 1. 14:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nem kell lenézni, nem vagyok Budapesten jártas. :D

Van pár pesti ismerősöm, akik nagyon szidták Kőbányát, hogy szurkálás van meg ilyenek.

Én túlzónak éreztem ezért inkább megkérdeztem itt.

2021. ápr. 1. 14:18
 2/18 anonim válasza:
82%

vannak nagyon necces részek


nyilván aki csak ott tudott lakást venni, nem fogja azt mondani hogy életveszély, pedig van olyan rész

2021. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez a Richter a Gyömrői úton van, Óhegy mellett. Az mennyire szar környék?
2021. ápr. 1. 14:24
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen modern környék, éjjel nappal tudsz a telefonoddal fizetni (az életedért).

Viccet félretéve a gyömrői út elég csücskös, a rablás benne van a pakliban. Ha belefutsz, inkább adj oda valamit, minthogy nyakonszúrjanak a cigók.

2021. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Dehogy adok én oda semmit :D


Inkább nem megyek oda dolgozni 😂

2021. ápr. 1. 14:35
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
2021. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

7:

Ez komoly? Ő kapott egy lenéző kommentet, arra írta teljesen kulturáltan, hogy nem budapesti, ezért kérdezi.

2021. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
76%
Csak a Szent László Gimnázium környékén jártam többször, mindig láttam jó pár drogost (szipust?) meg rendőröket, fényes nappal.
2021. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

7-es

Hogy beszélt a budapestiekről? Sehogy.

Köztudott,hogy Budapesten vannak nagyon jó és szörnyű helyek.

Ő csak azt kérdezte,hogy ez a környék milyn.


Nem is budapesti,szóval hagyjuk már!

2021. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Ahogy írták korábban is, mindenhol vannak jobb és rosszabb részek. Természetesen a cégnél nem kell félned. Szerintem két fő kérdés van: oda is költözöl a közelbe? Illetve mivel fogsz munkába járni? Közvetlenül oda nem költöznék, az egy ipari terület, ha Kőbánya akkor Óhegy park és környéke, illetve Újhegy. Az utazás érdekesebb, vannak necces ott elhaladó járatok (pl. 151, épp a napokban takarítják a rendőrök, több napos akció keretében), de pl a 217E ami a Blaháról a belvárosból jár teljesen jó. Ez elsôajtós, gyorsított járat, ez azért megszűri az utazóközönséget.
2021. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!