Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire gáz mostanában Kőbánya?

Mennyire gáz mostanában Kőbánya?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, akkor a Richterben fogok dolgozni. És ott lenne éjjeli műszak is. Mennyire gáz Kőbánya és térsége késő este és korán reggel?

2021. ápr. 1. 14:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
92%
Nem mondom, hogy Rózsadomb, de azért amikor random valaki meghallja, hogy Kőbánya, egyből az évtizedes előítéletek jönnek elő. Rengeteget fejlődött a kerület. Tény, hogy a fent linkelt rendőri intézkedéshez hasonlóan néha kell egy kis tisztogatás, mert sok proli él erre és utazik át a kerületen. De azért nem kell befosni, teljesen oké a közbiztonság. A mostanában megjelent buszos storyk közül egyik sem Kőbányán történt, hanem Óbudán (részeg utas pofozása maszk hiánya miatt), Józsefvárosban (külföldi erőszakoló) és Csepelen (SZFE maszk miatt támadás). Szerintem összességében nagyobb a füstje, mint a lángja... Én is a gyömrői úton dolgozom, emiatt nem dobnék el egy jó munkalehetőséget, rengeteg alternatív lehetőség van munkába járni, ha valaki fél a buszon.
2021. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Szopófantomok járják.


Meg hát a Hős utca környéke, annyira nem életbiztosítás.

2021. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi okod félni, az elmúlt időszak termése elsőre nem hízelgő, de ha évi négymilliárd utazásra van 10 erőszakos bűncselekmény, az azért nem egy vállalhatatlan arány. Mekkora eséllyel találnak meg pont téged? Na ugye.


Kőbánya különböző részei közül a Richter közvetlen környéke biztonságos, ráadásul műszakváltáskor van ott élet, bár az is tény, hogy pont egy szegényebb negyed peremén fekszik. Nincs okod arra, hogy ne ott dolgozz a környék közbiztonsága miatt.

2021. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
20%
Nem tudom a Hős utcát miért keverik még mindig ide. Nem lakik már ott senki, kilakoltattak kb mindenkit, idén le lesz bontva. Meg amúgy kicsit odébb van a Richtertől. Meghallják, hogy Kőbánya, és rögtön bekattan a Hős utca beidegződés...
2021. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos hozzászólást! :)


Én is pont ezért kérdeztem meg, mert túlzónak éreztem, mikor mondták, hogy mennyire gáz. Ezek szerint jól éreztem.

2021. ápr. 1. 22:54
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Szerintem nem mondtam semmi rosszat Budapestről és az ott élőkről. Azért kérdeztem meg, mert nem vagyok oda valósi.


Érdekes...a többi kommentelő fel tudta fogni, és tudta értelmezni a kérdésem. Javaslom, fuss neki mégegyszer, hátha másodszorra sikerül. :)

2021. ápr. 1. 23:02
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Óhegy és a Gyömrői út normális helyek szerintem, a Hős meg egyáltalán nem arra van.
2021. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Be van kamerázva minden azóta nincs balhé, sok a c azt észre vettem. Tintér te vagy az?
2021. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!