Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mik a tapasztalataitok Hollókő...

Mik a tapasztalataitok Hollókővel?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt bejárható utazással? Milyen múzeumok vannak arra? Éttermekkel tapasztalatok? Persze nyáron mennék ha minden újraindul :)

2021. ápr. 2. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

kb. 90 km-re van a fővárostól. Egy bő óra elég az odautazáshoz.

Ha pályát, fizetős utakat el akarod kerülni, akkor Hatvanon át bő másfél óra, Őrbottyán, Romhány érintésével több, mint két és fél óra.

Hollókőn a parkoló fizetés.

Amikor üres a falu, akkor egy könnyű sétával meg tudsz minden nézni benne egy fél óra alatt.

Amikor sokan vannak, akkor lépni sem tudsz. Ilyenkor gyakori, hogy olyan sok az autós, hogy a falu új része is telített. A kocsitól caplathatsz felfelé jó sokat. Az is lehet egy fél óra.

Amikor meg valami műsoros rendezvény van, akkor ha nem eszement tolongás van. A kaja változó. Van ahol jó, van ahol nem annyira. Sőt olyan is van, hogy ugyanott nem azt a minőséget kapod mindig.

Az árak viszont nem kicsit magasak.

2021. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én busszal gondoltam ha van Bp és Hollókő között pont a parkoló és a dugó miatt.
2021. ápr. 3. 08:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Van. Megnéztem most a menetrendek.hu oldalon a mai napra vonatkozóan.

Általában 1-2 átszállással mutat járatokat, 2:30, de van olyan is, amelyik majdnem négy óra.

Jó, a fél nap már elment, de egyet mutat átszállás nélkül, 15:30-kor indul Újpest-városkaputól, 17:25 Hollókő váróterem.


Kiszúrtam magamnak június 26. szombatot.

Átszállás nélkül van egy a Stadionoktól, 10:30-kor van Hollókőn.

2021. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!