Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek ciki dolog egyedül...

Szerintetek ciki dolog egyedül szállást foglalni és elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
Természetesen itt az országban, 3 napra. Egyedül vagyok, de nem szeretnék itthon ülni majd, csak mert nincs párom. Volt már valaki egyedül nyaralni közületek? Vagy ilyenkor meg szólják az embert, mutogatnak majd rám?

2021. ápr. 18. 21:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%
Hát ha szégyelled mond azt, hogy kamionos vagy, ők is egyedül vesznek ki szobát mindig. Annyi, hogy a szállások nem nézik jó szemmel, ha nemes foglalkozást űző egyének suttyomban felosonnak a szobákba - ha 1 főre foglalsz ágyat akkor szigorúan 1 fő lehet az ágyadban.
2021. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

Májusra ide foglaltam.

[link]

Egyedül megyek, egyedül túrázom, egyedül vacsorázom. Király!!!!

2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én is így mennék, egyszerűen útálok másokhoz alkalmazkodni. Fürdőbe, állatkertbe is van hogy egy egy napot el töltök és jól érzem magam, de most 3 napra mennék.
2021. ápr. 18. 21:47
 4/29 anonim válasza:
41%
Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt! Csak kissé veszélyes, szóval legyen nálad paprikasspray és ne nagyon kószálj magányos helyeken. Fő a biztonság!
2021. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
4-es, ne viccelj, Magyarországon? Tök felesleges.
2021. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
66%
Sajnos nem egy ilyen eset volt, van. Szemét, genyó emberek mindenhol vannak. Mindenre fel kell készülni. Nem kerül semmibe vigyázni magunkra, főleg ha nő az illető.
2021. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan menj egyedül bárhová, ahová szeretnél! Érezd jól magad! Butaság lenne otthon ülni csak mert épp nincs partnered. (kivéve ha a járvány miatt kell otthon ülni, de remélem, az már nem sokáig tart)
2021. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Én simán elmentem. Szerintem jó. Azt csinálsz, amit akarsz 🙂
2021. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Jezusmária...! 😂😂😂😂


Senki nem foglalkozik ismeretlen emberekkel.... veled sem!

2021. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Simán. Én június végére Rómába foglaltam 5 napot, teljesen egyedül megyek, szerintem nagy buli így is. Most megyek először egyedül utazni, én is utálok másokhoz alkalmazkodni. Ha utazom valahová a célom, hogy minél több helyet megnézzek, sétáljak, nem az hogy minden utcasarkon egyek valamit, vagy most pihenjünk, vagy metróval menjünk mert nincs kedve sétálni. Én azért megyek, hogy megpróbáljak mindent is megnézni.

25N

2021. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!