Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül melyik...

Magyarországon belül melyik faluba érdemes költözni ha távol akarok maradni a nagy város borzadájaitól?

Figyelt kérdés

Egész életemben fővárosi voltam sajnos.

Kiskoromban voltam falun ahol nagyon szerettem lenni de oda is csak a nyári szünetekben mentünk és ott sokkal jobban éreztem magam mint itt de az nem játszik mert arra a községbe pontosabban lehet mondani hogy kihalt ha nem nyár van, még nyáron is kihaltság érzet van néha.

Olyan falut keresnék ahol azért van élet, vannak kisboltok, nem annyira kihalt. És ott falun belül is lehet keresni akár kisebb munkákat és persze van azért tömegközlekedés is valamilyen szinten.

Több falut is felsorolhattok, akár aki odavalósi és tudna mesélni róla.

Adott a kérdés így csak arra válaszoljatok.



2021. jún. 21. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bucsa. Hétköznap voltam ugyan, de ekkora pezsgést ilyen méretű településen rég nem láttam, mint ott. Eléggè rendben volt.
2021. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló szerintem a 35% körüli romára gondol a jó lakosság és programok írásakor.
2021. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező! Az első két válasz neked értelmes, de aki valami hasznosat is ír, azt lehurrogod egy jogos vagy nem jogos megjegyzése miatt. Furcsa vagy. Falura költöznél, de aztán felsorolsz olyan dolgokat, amelyek már inkább kisvárosra jellemzők.

Sok ismerősöm Zalába költözött a város zaja elől menekülve. De ők nem akarnak kisboltot, meg tömegközlekedést. Csak az a félő, túlságosan felkapott lett mostanában, és meg fog telni.

2021. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
56%
Dévaványa
2021. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Dávaványa az város.
2021. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
35%
Papíron város igen,de nem nevezném annak
2021. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Almáskamarás, nagyon szép kis község.
2022. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szabadkígyós.
2022. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Elek
2023. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!