Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kell karantén ha Németből...

Kell karantén ha Németből Magyarba utazok (kocsival) 5 napra ?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, mennék haza jövő héten és nem tudom hogy most kell e karantén vagy sem.. nem vagyok be oltva.

Valaki tud róla valami biztosat?



2021. jún. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ragozzál tisztességesen, kérlek szépen, ez így nagyon zavaró. Köszi.
2021. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Némethből magyarhba.

Így helyes.

2021. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

“Ragozzál” vagy ragozz!? Ez se mindegy 😀

Az is zavaró hogy kioktatsz másokat :) szerintem igy is érti mindenki mit kérdeztem. Nem bele állni kell mindenkibe hanem a kérdésre válaszolni, ha meg nem tudsz érdemben hozzászólni akkor meg lapozz.

2021. jún. 26. 01:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem kellet semmi. Amig nem emelkednek az esetszámok addig nincs jelenleg szinte semmilyen korlátozás.
2021. jún. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Engem is zavarnak az olyan öntudatos kis latlok, akik amellett, hogy akkora parasztok, hogy nem oltatják magukat, még akkora surmók is hogy kioktatják az itt válaszadókat.
2021. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még jó hogy el lehet dönteni hogy be oltatod e magad vagy nem .. nem értem miért kell sértegetni másokat azért mert nem ért veled egyet! Akkor én is mondjam rád hogy hülye vagy hogy beoltattad magad?! De tudod én nem süllyedek le a te szintedre..


Ez mindnekinek a saját döntése hogy kér e oltást vagy nem.

2021. jún. 26. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját döntése az oltás - sajnos - de te hülye maradtál. A rossz oldalra állátl.


Az élet - és a jávánnyal összefüggő több tízezer halál - nem jogosít fel téged arra, hogy okoskodjál.

Főleg ha annyi eszed sincs, hol beoltasd magad, és ha annyi eszed sincs, hogy egy kibszott igekötős igét heleyesen leírj.

2021. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hopp te is el írtál valamit te vad barom. Juj gyorsan küldjük rád a tekkeseket mert rosszul írtál valamit. Ne haragudj hogy nem feleltem meg az elvárásaidnak!

Nekem jó akkor ha hülye vagyok, örülj neki hogy te okos vagy 😀

Bár biztos ebbe leled örömed hogy másokat sértegetsz, elég szar életű lehetsz :)

2021. jún. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!