Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországból Ausztrián át...

Németországból Ausztrián át kocsival Magyarországra, most hogyan lehet bejönni és vissza?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok egy nyamvadt egyértelmű konkrét tájékoztatást erre az esetre.

2021. febr. 20. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Szia!Ellenőrzés van nyilván,főleg azon a részen.Vállalnod kell a Pcr tesztet ha jól tudom és regisztrálni is kell vagy mi a tököm.Ekkora cirkuszt bevállalsz?Ennyire muszáj volna jönnöd?Ja,és 10 nap karantén ha Mo-on vagy már
2021. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem én jönnék hanem rokonom szimplán kinelentette hogy jön. Én meg azt mondtam szerintem nem csak kinnt van karantén hanem itt Mo.n is. Azt mondta dehogy van, ő elindul majd. Most akkor mi van?
2021. febr. 21. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem van itt is ugyanúgy karantén.A helyükben én tuti nem indulnék el.Logikus mondjuk ha Németországban van karantén akkor oda vissza működik a vírus hiszti miatt
2021. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!