Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes Pécsről utazni...

Hova érdemes Pécsről utazni (nászút) ahova kényelmesen eljutunk busszal /vonattal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 23:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
66%

De örülök, hogy megtaláltam ezt a kérdést :)

Én ugyan nem keresek nászutas helyet, de ez a Mókus Valley és a közeli kis falucskák meseszép helyek, nem is hallottam még róluk. Tuti meglátogatom őket nemsoká :)

2022. febr. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
70%

A trollnak üzenem:


Ezerszer inkább egy hazai kis hagyományőrző falu, mint egy bolgár tengerpart. Ez utóbbit sajnos volt már alkalmam látni, többször autóztam már keresztül Bulgárián. Sajnálom ezt kimondani, de valami eszméletlen retek az egész ország, Szófia az egyetlen európai főváros ahol jártam és ahol tényleg nincs semmi látnivaló, csak a lerobbant balkáni retek. A tengerparton meg nem a nap perzseli a bőröd, hanem az egy négyzetméterre jutó minimum 50 darab eldobott, még párázsló cigicsikk...

De ha neked erre van igényed 😅 gondolom Cipruson meg Tallinban

is beérted egy bűzlő konténer szintű szállással, csak mert az nem Magyarországon van.

2022. febr. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

Jajj egyem a kis szívedet ! Cipruson pl egy modern, strandtól 5 percre lévő, 80 négyzetméteres, óriási erkélyes, frissen bebútorozott apartmanban voltunk.

Életemben nem jártam még a bolgár tengerparton, mert én veled ellentétben nem oda járok, és a nászutamat sem oda tervezem, csak annyit mondtam, hogy a kérdező helyében akkor már inkább odamennék, mint egy turistalehúzó, átalakított lakókocsiba több százezerért, illetve kicsit több ingerre vágyom az életemben, mint egy kis "hagyományőrző falu".


Remélem jól indult hajnali 3:41-kor a napod azzal, hogy ma is beoltottál valakit ilyen irgalmatlanul.

Idén remélem upgradeled a bolgár c*gánytelepeken való kocsikázást egy magyarországi tanyára.

2022. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!