Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miből mennyit érdemes venni?...

Miből mennyit érdemes venni? Mi az a ruhatár, amivel már kényelmesen elvan az ember?

Figyelt kérdés

Alapdarabokra gondolok főként. Kicsit átalakítanám a ruhatáramat, az elegánsabb vonal felé (nő/lány vagyok - 22 éves).


Szóval a kérdés adott, szerintetek miből mennyi kell (nadrág, pólók, ingek, fehérneműk stb)?


2020. jún. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csakis a saját igényszintedtől függ. Én tárgyakban, ruhákban, kütyükben elég minimalista vagyok, az egész ruhatáram belefér egy nagyobb bőröndbe, van összesen 4 pár cipőm és tökéletesen elvagyok ezzel, újat csak akkor veszek, ha muszáj és még akkor is bennem van, hogy akkor egy régebbi darabot inkább leadok egy adománygyűjtőnél.
2020. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a hétköznapokra legyen mindig másik szóval minimum mindenből 5
2020. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyi, amennyire szukseged van, +2
2020. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!