Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik várost/szállást ajánlan...

Melyik várost/szállást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Idén mennénk először kettesebe a párommal nyaralni 3 nap 2 éjszakára, olyan helyet szeretnénk, ahol van medence (esetleg wellness, de a medence a lényeg), de azért van mit megnézni a környéken. 80-90 ezer a keret, Veszprém, vas, Zala, Gy-M-S, Komárom-Esztergom megye jöhet szóba.

2021. júl. 11. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Városnak Sopront ajánlanám. Ott voltam a Lövér hotelban, elég jó volt, főleg a kaja. Van egy kisebb medence is emlékeim szerint. Nagyon jókat lehet kirándulni is ott. De a belváros is nagyon szép, van látnivaló bőven. Esztergom sajnos le van pukkanva nagyon. Sokat voltam ott, mert apa oda valósi aztán szoktunk odamenni kirándulni néha. De sose szerettem. Nyilván szép a bazilika meg vár de azon kívül nincs semmi. 0 élet van.
2021. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!