Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltál már a Balatonon?...

Voltál már a Balatonon? Milyen volt? Ha nem voltál, miért?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és eddig kimaradt az életemből.

2021. aug. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Sose voltam, nem vonz. Talán egyszer elmegyek, de tavasszal vagy ősszel, szezonon kívül.
2021. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harebell ***** válasza:
62%
A Balaton-felvidéket nagyon szeretem, ha tehetem, rendszeresen visszatérek, nagyon sok szépség van ott. Fürödni is szeretek a kevésbé zsúfolt helyeken, meg csónakázni a nádasban. Mondjuk ha téged a siófoki strandok meg bulihangulat érdekelne, arról nem tudok nyilatkozni. Azért szerintem egyszer legalább érdemes megnézni a Balatont.
2021. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Talán nem volt olyan év , amikor ne jártam volna a Balatonnál. Az idők folyamán egyre inkább átszoktam a déli partról az északira, előbbi jó volt gyerekként, tiniként, aztán felnőttként ezerszer jobban értékelem az északi parti eldugottabb települések nyugalmát.
2021. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
29%

31 éves vagyok és eddig kimaradt az életemből


Nem maradtál le semmiről...

2021. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

23 éves vagyok, én sem jártam még ott soha. Mostanság nem járunk nyaralni, amikor pedig jártunk, mindig külföldre mentünk, szomszédos országokba. De egyébként se vágyom a vízpartra, úszni nem tudok, strandolni nem szeretek, az utcákat bejárni meg ott van a Google Maps. Engem a városi kirándulások vonzanak inkább.

De azt el kell mondani, hogy nem nagyon ismerek más embert, aki még nem járt életében a Balatonon :))

2021. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!