Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van aki tud segiteni, hogy...

Van aki tud segiteni, hogy milyen város van nagyjabol egyforma tavolsagra mindkettonknek?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb internetes baratommal akarunk talalkozni. En szombathelyen lakom o pedig Veszpremben. Mi lenne a legjobb, hogy nagyjabol mindkettonk ugyanannyit utazzon es ne egy kis faluban, hanem egy varosban tudjunk talalkozni?
2021. aug. 25. 00:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
62%

Nézz rá a térképre.

Ott van,hogy mekkora az arány.

Tehát ami a térképen 1 centi,az a valóságban 100 centi. (példa kedvéért mondtam,nem konkrétum)

Minek akarod ennyire kicentizni?Focista vagy?

Ha valaki 5km-el többet utazik,az a legkisebb dolog ha már találkoztok.

2021. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tavolsag szamit, hanem a kozlekedes. Azt meg nem tudjuk helyetted, hogy busz, vonat, auto vagy ezek kombinacioja.
2021. aug. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Ránéztem a térképre: sajnos pont félúton egy kis falu van: Karakószörcsök...

Pápa vagy Celldömölk tűnik mindkettőtöknek könnyen elérhető városnak. Nem pont félúton van egyik sem, de könnyen elérhető mindkettőtöknek.

2021. aug. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
39%
Menjetek taxival Nyíregyházára.
2021. aug. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A vonatok többsége Ajka, Devecser, Boba, Celldömölk és Sárvár állomásokon áll meg, ezek közül választhattok.


Ugyan Boba az, ami leginkább közel van a félúthoz, de Celldömölkön valamivel több tenni-látnivaló akad, bár beszélgetni egy kocsmában meg random séta közben dumálni azt mindenhol lehet.

2021. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Sárvárra menjetek szerintem!
2021. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Tokyo
2021. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Tömegközlekedéssel nagyjából félúton csak Jánosháza város van.

[link]

Autóval is Jánosháza

[link]

2021. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Bár ezek tényleg nem félúton vannak, de én is Sárvárt vagy Celldömölköt ajánlom, mindkettő városban van látnivaló.

Az esetleg nem lehet megoldás, hogy egyszer te mész Veszprémbe, aztán ő Szombathelyre? :)

2021. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
A 8.-on mi a lótúrót nyomtatok le? A kérdésre felel, nem feltételezésekre, és mindenben megfelel azoknak a feltételeknek, amelyeket a kérdező írt.
2021. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!