Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Költözni akarok Pécsről...

Költözni akarok Pécsről Budapestre. Hogy tudnám ezt a leggyorsabban kivitelezni?

Figyelt kérdés

18/F vagyok. Eddig Budapesten éltem, le kellet költözzek anyámhoz ide Pécsre. (hosszú történet) Itt viszont borzalmasak a körülmények. Egyáltalán nem akarok édasanyámmal élni. Azt hiszi egyedül csak is ő tudja hogy nekem mi a legjobb. Szeret úgy kezelni mint a 10 évest, és ez már megőrjít.

Elkezdtem munkát keresni hogy férre tudjak tenni egy albérletre Budapesten. Mennyi pénzre lenne szükségem? 300 ezer forint elég? Milyen tanácsokat tudtok adni?

Nem akarom az ünnepeket is itt tölteni.



2021. szept. 13. 14:59
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Eddig Budapesten éltél aztán elköltöztél Pécsre,es most mennél vissza.....erre felteszel egy ilyen kerdest?!?Hat az ilyen LOL/WTF meg egyéb 3 betűs szavakon kivul nem sok mindent tudok erre írni......
2021. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó okom volt rá. Édesapám elhunyt és mivel nem írt végrendelet a féltestvéreim elfogalták a a házat ahol laktam. Nem örökölhettem semmit. Igazából nem volt a faterom nevén semmi úgyhogy a rendőrség nem tud segíteni.
2021. szept. 13. 16:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Vissza szeretnék költözni főleg az itteni körülmények miatt, meg azért mert anyám és a nővérem ki akar költözni Németországba és nem akarok. Semmiképpen se, főleg nem anyámékkal. Majd talán függetlenül lehet hogy kiutazok megnézni, az más.
2021. szept. 13. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszoló arra próbált utalni, hogy ha eddig Budapesten éltél akkor mitől is felejtetted el hirtelen hogy milyenek ott a viszonyok és mennyi egy albérlet?
2021. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert még sose voltam albérletben. Sajnos amíg apám élt el voltam kényeztetve, egyáltalán nem voltam önnáló ilyen téren. Ezért kérek segítséget hozzá.
2021. szept. 13. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress olcsóbb albérletet és keress jó fizető állást. Mást sajnos nem tudok tanácsolni
2021. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eddig én is eljutottam. Igazából jól esik a válasz mert ezek szerint nem is vagyok annyira visszamaradott önállóság kérdésbenxd

Már most dolgozom egyébként. :)

2021. szept. 13. 20:02
 8/8 A kérdező kommentje:

*már most keresek melót

De amúgy úgy tűnik már jól fizető munkát

2021. szept. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!