Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyorsan akarok fogyni! Mik a...

Gyorsan akarok fogyni! Mik a leggyorsabb módok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon kövér, de van egy kis feleslegem, amit szeretnék minnél hamarabb leadni. Majd fogok járni tornára, és egy kis diétát kezdek! Mellette mit tehetnék ez ügyben?

2015. jan. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Torna,diéta mellett, különféle sportok,kocogás stb
2015. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a legjobb tanács, hogy ne akarj gyorsan fogyni. diéta és edzés: súlyzós és kardió egyaránt. de a diéta meg ne eszetlenül legyen, mert ha túl kevés ch-t és fehérjét viszel be azzal rosszabbat teszel.
2015. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm szépen.
2015. jan. 24. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyors fogyassal elveszted az izmaidat es semmi formad nem lesz,plusz a szervezeted is kimerül ezert zabalni kezdesz es ugyanott tartasz seperc alatt csak szarabbul fogsz kinezni.


A normalis fogyasi ütem zsirbol heti fel/1 kg. A többi az vìz meg lerakodott tapamyag. De heti 2,5-nel több NE menjen le.


Így 6 het alatt legalabb 3-4 kilo tiszta zsirt ledobsz. Szerintem ez gyors,tekintve hogy honapok,evek alatt epult fel.

A fogyashoz meg a normalis dieta a legfonzosabb. Sok feherje,keves szenhidrat es moderalt zsir.

2015. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval nincs gyors hízás.:) egészséges akarok maradni, és szép. Köszönöm .:)
2015. jan. 25. 17:25
 6/6 A kérdező kommentje:
FOGYÁS! hízás már...XD bocsánat
2015. jan. 25. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!