Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Volt negatív tapasztalatotok"o...

Volt negatív tapasztalatotok"olcsóbb" kúton tankolt gázolajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsóbb kút nem azt jelenti, hogy rosszabb a minősége a gázolajnak, ugyanis az egy előírt és állandóan ellenőrzött szabvány. A mai modern dízelautók kifinomult nagy nyomású befecskendező rendszerét milliókért lehetne megjavítani és ezt egyetlen kútkezelő sem meri megkockáztatni, hogy tömegesen visszajöjjenek reklamálni.

Egyszerűen más a haszonkulcs ezeknél a kutaknál.

2021. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az olcsó madarasteszkónál tankolok és sohasem volt még problémám a gázolajjal.
2021. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Egymást után kb. 2-3 alkalommal az egyik nagy bevásárlóközpont saját benzinkútján tankoltam, majd egyszer csak a műszerfalon jelezte az autó a motorhibát. Elvittem márkaszervízbe, ott mielőtt megnézték volna az autót, első kérdésük: Csaknem diszkont kúton tankoltunk? Mondom hát ami azt illeti, de.


Ez az én egyéni esetem, lehet más autóknak nem árt. Nem értek hozzá. Valami olyasmit magyaráztak, hogy egyes benzinkutak, főleg a no name benzinkutak szeretik a kelleténél is jobban hígítani a benzint, a motorban pedig emiatt volt egy kis víz.

2021. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindig a Dallasnál tankolunk (benzint), sose volt gond.
2021. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!