Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért mondják Egert élhetetlen...

Miért mondják Egert élhetetlennek?

Figyelt kérdés

Több magyar városokkal kapcsolatos kérdésben is olvastam, hogy Egert élhetetlennek tartják, de nem volt kifejtve, hogy miért. Tudnátok segíteni? Mit kell tudni Egerről?

Köszönöm!


2021. okt. 31. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják hogy nincs ott semmi viszont nagyon drágák a lakások, az emberek többsége is bunkó állítólag
2021. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg egy lepra hely. Még Ózd is élhetőbb.
2021. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem élek Egerben, de imádom a város. A vár környékén csodaszép. Szinte minden van ott ami kell az embernek. Néha beszoktunk menni Egerbe. Ha tehetném vennék ott egy lakást.
2021. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a 2. válaszoló megint nem fejtette ki egyáltalán. Mitől lepra? Miért nem élhető? Jó lenne tudni, mert oda tervezünk költözni nem sokára.
2021. okt. 31. 16:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 1. és 3. válaszolónak köszönöm!
2021. okt. 31. 16:06
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Több helyen is megnéztem a statisztikát, mindenhol azt írják, hogy középen helyezkedik el Eger. Nem valami tévhit lesz ez, hogy drágák a lakások?


Nyilván egy falutól vagy Salgótarjántól drágább, de nem budapesti árak.

2021. okt. 31. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6

Ezt marha egyszerű kideríteni, felcsapod akármelyik lakás eladós kiadós oldalt és megnézed.

2021. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!