Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vélemények Enyingről? Mennyire...

Vélemények Enyingről? Mennyire élhető környék?

Figyelt kérdés
Enyingiek vagy környékbeliek válaszát várom. Házvásárlás előtt vagyok.

2022. jan. 19. 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9: már szabadult is (kedvezménnyel - GRRRRRRRRR....) de újra lecsukták, lánykereskedelem, striciség miatt.
2022. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Akik válaszoltak, ők enyingiek? Vagy csak azt fújják, amit a kollégájának az apjának a volt szobatársa mondott?

Ha tudtok, legyetek szívesek, írjatok 5 jó és 5 rossz dolgot Enyingről.

2022. jan. 19. 19:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha már eldöntötted, akkor vedd meg.

És aztán nézheted, hogy hogyan csökken az értéke, a szomszédság miatt...


Ercsiben dettó.... Tök jó házakat árulnak már potom pénzekért, de úgy se kell senkinek...

2022. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van ottani ismerősöm. Szerinte is szar hely.
2022. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én veszprémi vagyok, voltak enyingi ismerőseink, mindegyik mondta hogy gáz hely. Nem csak a C vitaminok miatt, hanem alig van bolt vagy valami, Siófokra járnak át vagy Fehérvárra vásárolni, csak az előbbi közelebb van(kb 15km) eljutni nehezebb, utóbbi kb 40km.

Én inkább azt mondom, hogy ha a környéken keresnél házat, inkább környékbeli Veszprém megyei falvakba(esetleg Pétfürdő/Várpalota ott is olcsóbbak az ingatlanok és nem egy 0, rendezett városok) mint hogy mindennap rettegésben élj.

2022. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Alig van bolt, vagy valami? :D Penny, Lidl, Aldi, Coop, "enyingi DM" (jól felszerelt piperés bolt), van elég sok kínai, barkácsbolt, dohányboltok, pékségek, mi kéne még egy ekkora településre, lakberendezési áruház, Ikea esetleg? Jézusom...

5 jó és 5 rossz. Hmm... Én 20 évet laktam ott, szóval talán van némi közöm hozzá. Nekem gyerekkoromban nem tűnt fel, hogy olyan rossz hely lenne. Az agresszív cigánygyerekektől féltem, ez tisztán megmaradt, de szerencsére akkoriban nyílt a másik általános iskola, így alap volt, hogy rögtön átiratnak oda.

Jó:

1. Tényleg sok bevásárlási lehetőség van egy kisebb városhoz képest

2. Jó a közlekedése, Fehérvárra jártam gimibe busszal de simán megoldható volt, vasútközlekedésért mondjuk nagy kár.

3. Folyamatosan fejlesztik a saját lehetőségeikhez képest a várost: uszoda, parkosítás, stb.

4. A Balaton közelsége nem elhanyagolható.

5. A "másik" általános iskolában teljesen korrektek a körülmények, semmi probléma nincs vele. Amikor én odajártam, nem jártak oda cigányok.

Negatív:

1. Tényleg sok a cigány, utcán babakocsit tolni kb. csak azt látni, gyerekorvosnál is, ráadásul a legtöbb az a tipikus, nem túl éles kés.

2. Anno a nagyszüleimhez volt, hogy betörtek, nem derült ki kik, de nem árt rendesen felügyelni a történéseket sötétedés után.

3. Nincs szórakozási lehetőség a viszonylag sok kocsmán kívül, fiatalok számára nem túl izgi hely.

4. Be fog zárni az egyetlen gimnázium is valószínűleg, így csak utazással lehet majd középiskolába járni.

5. Ha odaköltözöl, egyből meg fognak bélyegezni, legalább is amikor rólam kiderül, hogy enyingi voltam, csak lesnek, hogy fehér emberek is élnek ott. Nekem az egész családom ott lakik, nagyszüleim az ötvenes években költöztek oda és akkoriban még nem volt ilyen szörnyű híre.

2022. febr. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!