Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jártatok már Magyarországgal...

Jártatok már Magyarországgal szomszédos országok fővárosaiba, melyik milyen a magyar fővárossal összehasonlítva?

Figyelt kérdés
Milyen Pozsony, Kijev, Bukarest, Belgrád, Zágráb, Ljubljana? Bécset csak azért nem említem mert az minden magyarnak alap hogy ott volt.

2022. febr. 6. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
99%

Pozsony: gyakorlatilag egy kisméretű Budapest, bár a jobb part egy jókora lakótelep.


Kijev: egy nagyon alulértékelt , turisztikailag kimondottan ígéretes város. Erős posztszovjet életérzés.


Bukarest: káosz a köbön, de azért a Balkánon még találni cifrábbat


Belgrád: igazi balkáni hangulat, rendezettebb Bukarestnél, de azért helyenként eléggé szedett-vedett


Zágráb: ez is monarchiabeli, egy meglehetősen rendezett és mozgalmas város


Ljubljana : igazából egy kellemesen nyüzsgő kisváros, mára gyakorlatilag osztrák színvonal


Bécs: nem véletlenül a legélhetőbb városok egyike mindenféle listákon, szinte minden a helyén van.

2022. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és Budapesthez képest milyenek, mennyire tiszták, rendben tartottak ezek a városok, mennyire sok a koldus, csöves, közbiztonság milyen?
2022. febr. 6. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem voltam Bécsben. Miről beszélsz?
2022. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Bukarestről azt olvastam hogy ott nincsenek csövik
2022. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Bécs nem tetszett, jellegtlen semmi.

Pozsony megint nem extra.

Ljubljna gyönyörű.

Zágráb nem egy nagy szám, de jól éreztem magam, elég lepukkant amúgy.

Többiben nem voltam.

2022. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozsonyban és Ljubjanában voltam. Azok nagyon tetszettek. Tiszta, kultúrált városok.
2022. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lencsefőzelék ***** válasza:
94%

A fővárosaiba nem, csak a fővárosaiban.

Kijev és Bukarest eddig kimaradt, a többiben voltam.

Belgrád kihagyható, Pozsony és Ljubljana tetszett, Zágrábban a belvárosban nem voltam, Bécs is szép, de azt nem mondanám, hogy minden magyarnak alap, mikor sokan még külföldre se jutnak el.

2022. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Belgrádban sose állok már meg, de igazából átautózni is utálok Szerbián.


Ljubljana az egyik legjobb hely a világon, folyamatosan ott lógnék.

2022. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!