Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnék foglalni a Booking.c...

Krisztina0318 kérdése:

Szeretnék foglalni a Booking.com-on keresztül. Aki már foglalt, azokhoz szólna kérdésem. Ti megadtátok a kártya adatokat? Ez biztonságos?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem vásárolsz soha semmit online?
2022. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem adod meg a kartyaadatokat, nem fogsz tudni foglalni.
2022. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

2

Vannak fent kp-s helyek. Mondjuk 1000-ből 1.

2022. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos, igen. Tudod hányféle rendszeren keresztül fizetek hetente többször. icsekken a számláimat, Simplepay-en a nem is tudom mit, VoxPay appban veszem a bérletet, van Barion tárcám is stb.

A tényleges terhelés akkor tud megtörténni, ha megerősítem a banki appon keresztül, vagy az SMS-ben kapott kóddal.

2022. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még belőle problémám. Ha lemondtam, vagy a szállásadó miatt meghiúsult a foglalás, akkor is mindig visszakaptam a pénzem és az átfutási idő sem volt hosszú. Régóta működő rendszer, biztonságos.
2022. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

A booking.com biztonságos, pont azért mert ők kezelik a kártyaadatokat, nem adják ki a szállodának aki esetleg vissza tudna élni vele.


Arra kell figyelni, hogy foglalásnál van olyan szállás ami azonnal leveszi a pénzt, és aztán lemondás esetén valamilyen szabály alapján vagy visszakapsz belőle, vagy nem, meg van olyan ami csak a szállodába való érkezéskor (becsekkoláskor) veszi le a pénzt a foglaláskor megadott kártyáról.

2022. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
15 éve foglalok a bookingon évente többször, sosem volt még belőle probléma.
2022. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Szűkítem a választékot, de én ezeket a szűrőket szoktam alapból bekapcsolni:

nem kell bankkártya, nem kell előre fizetni, díjmentesen lemondható, privát parkoló, saját fürdőszoba.

Ha bizalmatlan vagy, keress olyant, ahova nem kell kártya.

2022. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindig ott foglalok. Biztonságos.
2022. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
6-os, hülyeséget írsz. A booking.com soha semmit nem von le a kártyádról, ellenben a kártyaadatokat továbbítja a szállodának. Mivel neked, mint vendégnek semmit nem kell fizetned a bookingnak (ezt ugye tudnád, ha elolvastad volna a felhasználási feltételeket), ezért mire is kéne nekik a kártyád? Pont a szállás dönt arról, hogy mikor és mennyit kell fizetned, és hogy kell-e kártyagarancia.
2022. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!