Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan lehetne izgalmassá...

Hogyan lehetne izgalmassá tenni egy nyaralást, ha már 12 éve mindig a Balatonra megyünk?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy 15, egy 12 és egy 5 éves testvérem, és egy 16 és 14 éves unokatestvéreim.

12 éve mindig a Balatonra megyünk. Mindig. Már unjuk, de a szüleim annyira bele vannak b.....va a Balatonba, hogy nem hajlandók sehová se menni. Már mindenhol voltunk, mindenhol jártunk, vagy 20x áthajóztuk a Balatont. Dög unalom minden nap ott. Sorozatot és filmet se lehet nézni, mert nincs ott wi-fi, a tv-ben meg csak a nagyon alap dolgok mennek: rtl, tv2, m1...

Barátot nem vihetek, velem egykorúak nincsenek. És akkor én vagyok a hálátlan, mert nem akarok így menni.


2022. ápr. 26. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
@9 Mindig szimpi, amikor valaki azért csinál magának gyereket, hogy legyen, aki kussol meg parancsot teljesít. Elég normális szerintem, hogy 12 év után rommá unnak valamit, főleg ha az a valami a Balaton. Gondolom a szülők egy szót nem tudnak angolul, ezért kellemetlen külföldre menni, így marad a szokásos.
2022. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tényleg sok felfedezni való van, különösen az északi parton, de 12 év az így is sok.

Nekem mondjuk szimpatikusan hangzottak a lángos- és fagyiárak, mert abban bízom, hogy így kevesebb embert kell majd ott kerülgetnünk. Szóval minden rosszban van valami jó.

Nálunk egyébként kicsik a gyerekek, pár évig még mindenképp járni fogunk a Balatonra. De én próbálom fokozatosan előkészíteni az átmenetet: ne egy 10-12 napos balatoni nyaralás legyen, hanem egy szűk hét, viszont egy bő hetes nyaralás máshol is legyen. Mert azért máshol is van felfedezni való. Ha meg az országból is kilépünk, akkor még inkább.


Neked, kérdező, inkább már azon kéne gondolkodnod, hogy szüleidtől függetlenül, a barátaiddal vagy akár testvéreiddel, unokatestvéreiddel hova akarnál és tudnál menni nyaralni.

Szerintem pl. már idén nyugodtan ülj le beszélgetni erről a 16 éves unokatesóddal.

2022. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
9 Szerintem a Kérdező pontosan ezt szeretné elérni.
2022. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

Balaton és külföld egyszerre nem fér bele kérdező ?

Nekünk van a Balatonnál nyaralónk, ott nőttem fel, sok emlék köt oda. Wi-fi nélkül is eltelt az idő . Környékbeli nagyobb településeken mindig vannak programok: Keszthely, Hévíz , Veszprém , Tapolca, stb.

Sportoljarok valamit , pl kajak/ kenu, biciklizés.

Olvass , süssetek közösen , fess vagy írj .

Nyilván nem lehet összehasonlítani egy tengerparti nyaralással a Balatont, de azért leszolni sem kell. Sok gyerek még odáig sem jut el.

2022. ápr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

En a te korodban fekete cuccokban ultem egy nagy fa arnyekaban, es Dr Buda Bela Neurozis cimu konyvet olvastam.

Igazabol nem a Balatont kene feldobni, hanem magatokat. Passz.

2022. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!