Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencei tó strandjai közül...

Velencei tó strandjai közül melyik kultúrált, homokos, kisgyereknek is való?

Figyelt kérdés
Sok rossz kommentet láttam. Átutazóban lennénk és beugranánk pár órát lubickolni. Balatonhoz képest milyen a víz?
2022. jún. 20. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően kőrakásos a part, és lépcsőn lehet bemenni. Talán a Gárdonyi strandnál van egy kb. 10 méteres pici öböl, amit felszórtak homokkal.
2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velence korzó homokos
2022. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
S ez a Velence korzó milyen? Azért kérdezem, mert tudom, van az az ember, aki mindenhol és van aki sehol sem érzi jól magát. Viszont olyanokat olvastam, hogy büdös a víz, nyálkás és köves az alja, ürülék tömege van a parton a madaraktól, mosdókba inkább be se menjen senki ... Ez komoly? Vagy ez a hely tiszta? Köszönöm a segítséget! Napfény strand is homokos a neten. ???
2022. jún. 20. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag friss az élmény (most szombat délután voltunk) Mi, ahol bementünk nem volt köves, puha iszapos volt az alja (erre értették volna a nyálkát?) Madárpotyadékkal nem találkoztunk, fizetős wc-van, átlagos tisztaságú. Ha már lehangolót kellene mondani, az a korábbi években megszokotthoz képest ranézésre minimum egy fél méterrel alacsonyabb vízszint, konkrétan nem tudtunk annyit bemenni, hogy nyakig érjen a víz, nyilván kisgyerekkel ideális, de alapból elkeserítő, ami a tóval történik..
2022. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!
2022. jún. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!