Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonra mentek nyaralni,...

Balatonra mentek nyaralni, vagy máshova?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

...és valóban nem változott semmi.

Csak a hűtőládák mellett már az újabb generációk eszik a rántotthúsos zsemlét és isszák a kőbányait.

A kulturális kikapcsolódásra pedig továbbra is ott van a tejfölös lángos...

2022. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs kivel mennem, igy a nyaralas nalam ritkan van :D
2022. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Balatonhoz akkor sem mennék ha ingyen lenne
2022. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Az elmúlt években a Balatonra jártunk, mert kicsik voltak a gyerekek, közeli úticélt akartunk. Szerintem amúgy nem olyan borzasztó, bár tény, hogy túl vannak tolva az árak, és ahhoz képest elég retro, de ha akarja, ott is jól tudja érezni magát az ember.

Idén viszont elkezdtem nézni a szállásokat, mert kicsi a keret, gondoltuk marad akkor a Balcsi most is, és hát gúvadt a szemem rendesen... Gondoltam egy hegyeset, ránéztem a horvátországi apartmanok árára, és ugyanaz a kategória vagy ugyanannyi, vagy olcsóbb. Szóval innentől nem volt kérdés, inkább oda. Szállás ugyanannyi, eltapsolt pénz szintén, egyedül az útiköltség több, de azt a pár tízezret meg megéri, hogy a tengerparton van az ember.

2022. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Németország
2022. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14.


Teljesen egyetértek!

Amúgy a teljes kikapcsolódás nálam a külföld és a tengerpart.

2022. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A Balcsi drágább, mint bármelyik közeli tengerpart, ráadásul a víz is redvás.

Múltkor konkrétan döglött halak úsztak a felszínén tucatszám.

2022. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14-es plusz a tengerparton nincs strand belépő( persze mindenhol van fizetős strand ott is), kb . az autópályadíj abból meg van.
2022. júl. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
19: ezzel nem vagyok képben a Balatonon se annyira, mi Siófokra jártunk, ott kb. a Plázs kivételével az egész Aranypart ingyenes.
2022. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!