Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Győr közelében van olyan hely...

Győr közelében van olyan hely (hegy, domb, stb), ahol télen (november vége-december eleje) biztosan van hó?

Figyelt kérdés

Kismama fotózásunk lesz akkor esedékes.

Eddig őszi tökös témában képzeltem el, de nem nő úgy a pocakom, mint hittem, hogy fog, így biztosan a 30. hét körülre toljuk a dolgot, akkor pedig már ilyen karácsonyi-havas témát szeretnénk


2022. szept. 14. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sopron közelében inkább.


Országosan ezeken a helyeken biztos van:

[link]

2022. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Az egész országban nincs olyan hely, ahol december elején biztos, hogy van hó. A sípályákon sem feltétlenül van, előfordulhat, hogy nem kezdik még el a hóágyúzást, mert nincs elég hideg.

Minimum valami 2000 méter körüli hegyre kellene felmenni ahhoz, hogy biztos legyen hó, de kismamaként gondolom nem akarsz decemberben hegyet mászni egy fotóért, szóval marad a photoshop és hasonló megoldások.

2022. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Hóbiztos hely decemberben szerintem nincs a hazánk területén. Még arra sem vennék mérget, hogy november végén vagy december elején Tirolba ahova rendszeresen járunk ki síelni lesz a kívánt időpontban.
2022. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Eplény, a sícentrum talán megnyit akkor.
2022. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2:

November végén, december elején még a Schneebergen sincs biztosan, alig 2000 méteren január közepétől van viszonylagos hóbiztosság.


Novemberben voltam már úgy 2200 méteres hegyen, hogy semmi hónyom nem volt, sarga őszi fű volt mindenütt. Meg január elejénolyan 2200-ason, ahol ugyan volt ahol felfelé nem ártott a hótalp, de a lapos, füves tetőn csak hófoltok akadtak.

2022. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!